[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

همکاری مردم در اجرای محدودیت‌ها ثمربخش بود ، روزنامه شیراز نوین

 محمد شبیری- گروه خبر 
 نشست روزانه ستاد مدیریت بیماری کووید۱۹ دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با حضور رئیس، معاونان و مدیران ارشد دانشگاه برگزار شد.
رئیس دانشگاه با اشاره به ۱۹ مورد فوت بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته که هیچ مورد زیر ۶۰ سال بین جان‌باختگان نبوده است، از تلاش‌های انجام شده در ماه‌های گذشته و از جان گذشتگی مجموعه سلامت استان برای مقابله با ویروس کرونا و همکاری‌های درون بخشی و برون بخشی برای ارائه خدمت به مردم استان و بیماران کووید۱۹، تقدیر کرد. 
دکتر «مهرزاد لطفی» کاهش آمار جان‌باختگان را حاصل مشارکت و همراهی مردم و مسئولان با مدافعان سلامت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی عنوان کرد و افزود: با همکاری مردم و مسئولان و رعایت بیش از پیش توصیه‌های بهداشتی، پرهیز از حضور در تجمعات و دورهمی‌های خانوادگی، استفاده از ماسک و حفظ فاصله فیزیکی در جلوگیری از انتشار و شیوع ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال آن بکوشیم. در این نشست معاونان و مدیران ارشد دانشگاه گزارشی از اقدامات حوزه‌های مختلف دانشگاه در زمینه مقابله با کرونا را به رئیس دانشگاه ارائه دادند و مصوبات روزهای گذشته بررسی و دستورات لازم در بخش‌های مختلف از سوی رئیس دانشگاه به اعضای ستاد ابلاغ شد. بررسی روند اجرای طرح محله محور شهید حاج «قاسم سلیمانی» در استان، غربالگری کووید۱۹، شرایط بیمارستان‌های استان و نحوه ارائه خدمت به بیماران و مسائل مربوط به حوزه آموزش و نحوه برگزاری کلاس‌های مجازی و امتحانات دانشجویان، از موضوعات بررسی شده در نشست دیروز ستاد دانشگاهی مدیریت بیماری کووید۱۹ بود. این نشست، صبح دیروز هجدهم آذر، در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، برگزار شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی