[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۷
  • دوره جدید

فرمانده سپاه فجر: شهید استوار اسوه «خستگی‌ناپذیری و تواضع» بود، روزنامه شیراز نوین

سردار بوعلی گفت: شهید استوار یکی از فرماندهان خستگی ناپذیر در دوران دفاع مقدس و پس از آن بود که در تأمین امنیت کشور و عرصه جبهه مقاومت نیز فعالیت‌های مؤثری داشت.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی سپاه فجر، سردار یداله بوعلی در حاشیه آیین بزرگداشت مقام والای شهید سرلشکر عبدالرسول استوار، گفت: این شهید بزرگوار چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن همواره در خط مُقدم دفاع از انقلاب اسلامی حضور داشته و یکی از ویژگی‌های شخصیت بزرگ این شهید ثابت قدم بودن در مسیر اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی بوده است.
وی با بیان اینکه شهید استوار اسوه «خستگی ناپذیری و تواضع» بود، گفت: این شهید بزرگوار یکی از فرماندهان خستگی ناپذیر در دوران دفاع مقدس و پس از آن بود که در تأمین امنیت کشور و عرصه جبهه مقاومت نیز فعالیت‌های مؤثری داشته است.
فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: اگر تاکنون کمتر نام این شهید شنیده شده به خاطر تواضع مثال زدنی و گمنامی شخصیت این شهید والامقام بوده است.
سردار بوعلی با تأکید بر لزوم توجه فعالان فرهنگی و مستندسازان به شخصیت و فعالیت‌های این شهید بزرگوار، گفت: این شهید والامقام یکی از افتخارات ایران اسلامی و از یاران صدیق انقلاب اسلامی است و جوانان مؤمن و انقلابی ادامه دهنده راه این شهید خواهند بود.
به گزارش روابط عمومی سپاه فجر، آیین بزرگداشت مقام والای شهید سرلشکر عبدالرسول استوار با حضور آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس، رئیس کل دادگستری فارس، جمعی از مسئولان استان فارس و خانواده شهید به میزبانی سپاه فجر برگزار شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی