[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۴
  • دوره جدید

تسویه‌حساب با تصفیه‌خانه ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عنایت الله رحیمی در جلسه بازدید از طرح تصفیه خانه شهر صدرا با اشاره به اقدامات دولت تدبیر و امید در تکمیل زیر ساخت‌های عمرانی شهر‌های جدید گفت: دفع بهداشتی فاضلاب در شهر صدرا یکی از مطالبات اصلی مردم بود که خوشبختانه این طرح اجرایی شد و در مرحله اول تصفیه خانه محلی احداث و در گام بعدی نیز تصفیه خانه موجود بهسازی و توسعه یافت.
وی افزود: این تصفیه خانه در فضایی به مساحت 16 هکتار و با سرمایه گذاری 115 میلیارد تومانی هم اکنون دارای پیشرفت فیزیکی 95 درصدی است که با راه اندازی آن، جمعیت 75 هزار نفری را تحت پوشش قرار خواهد داد.
نماینده عالی دولت با بیان اینکه توسعه این طرح با بهره گیری از مدل‌های مختلف سرمایه گذاری در دستور کار قرار دارد، اظهار داشت: تلاش و همکاری چندین دستگاه‌های اجرایی در تکمیل و اجرای این طرح مؤثر بوده است و امیدواریم تا یک ماه آینده شاهد بهره برداری از این طرح بزرگ باشیم تا منجر به کاهش بخشی از مشکلات مردمی در این زمینه شود.
استاندار فارس در ادامه توسعه شبکه جمع آوری فاصلاب را از دیگر اهداف اصلی در شهر صدرا عنوان کرد و گفت: روند اجرایی این فعالیت با همکاری شهروندان تسریع خواهد یافت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی