[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

رئیس‌کل دادگستری فارس: دستگاه قضائی حامی رونق واحدهای تولیدی است، روزنامه شیراز نوین

رئیس کل دادگستری استان فارس صبح دیروز با هدف بررسی روند اجرای تصمیمات گذشته از کارخانه افزار کیمیای فارس بازدید کرد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس در این بازدید که مسئولان بسیج کارگری استان نیز حضور داشتند، حجت الاسلام و المسلمین سیدکاظم موسوی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این واحد تولیدی به صحبت با کارکنان و کارگران پرداخت و بر عزم جدی مجموعه قضائی و حمایت حقوقی دادگستری استان از واحدهای تولیدی تأکید کرد.
وی با اشاره به اینکه روند اجرای برنامه‌های دستگاه قضائی در مسیر کمک به جهش تولید معطوف به امسال نخواهد بود گفت: همانگونه که در سال گذشته نیز این موضوع در دستور کار دستگاه قضائی قرار داشت از این پس نیز موضوع حمایت از واحدهای تولیدی و جلوگیری از تعطیلی کارخانجات بدون توقف در برنامه‌های آتی دستگاه قضائی خواهد بود.
این مقام ارشد قضائی استان اظهار امیدواری کرد در آینده ای نزدیک به جای رفع مشکلات واحدهای تولیدی، توسعه و گسترش هرچه بیشتر واحدها در دستور کار ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان قرار می‌گیرد.
حجت الاسلام و المسلمین موسوی تصریح کرد: این موضوع با اصلاح برخی ساختارهای اداری و حمایت‌های همه جانبه دستگاه‌های اجرایی و نظام بانکی قابل تحقق است و در این روند دستگاه قضائی نیز با اراده در کنار سایر مجموعه‌ها با حمایت‌های حقوقی و قضائی خود تسهیل کننده مسیر توسعه صنعت، کارآفرینی و اشتغال در استان خواهد بود.
گفتنی است رئیس کل دادگستری استان فارس در این بازدید ضمن بررسی مصوبات گذشته با استقبال از روند توسعه و گسترش و رونق این واحد تولیدی و جذب بیشتر کارگر در این مجموعه بیان داشت: دستگاه قضائی اجازه نخواهد داد فعالیت یک واحد تولیدی تحت تأثیر مشکلات حقوقی قرار گیرد و به روند تولید آن لطمه وارد شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی