[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۵
  • دوره جدید

شجاعیان: در ۴ سال اخیر به استقلال خیلی ظلم شده است، روزنامه شیراز نوین

بازیکن تیم فوتبال استقلال می‌گوید، در دو بازی قبلی کمی محتاط بازی کرده ولی رفته رفته به شرایط بدنی خوبی خواهد رسید.
داریوش شجاعیان که پس از مدت‌ها بار دیگر به ترکیب استقلال اضافه شده، دیروز در حاشیه تمرین آبی پوشان که در زمین نفت تهرانسر برگزار شد، در گفت‌وگو با خبرنگاران در رابطه با این سؤال که مشکل اصلی استقلال طی سال‌های چه چیزی بوده که این تیم نتوانسته نتایج خوبی داشته باشد، گفت: ما در فصلی قرار داریم که قابل مقایسه با فصل‌های قبل نیست. امسال لیگ فشرده تر از همیشه برگزار می‌شود و تیم‌ها باید حداقل فرصت 40 روزه ای برای آماده سازی داشته باشند. ما 20 روز این فرصت را داشتیم و این در شروع لیگ تأثیرگذار است.
او سپس به اشاره به فصول گذشته ادامه داد: ما امسال نسبت به جمع کردن امتیاز خیلی نسبت به فصل‌های قبلی جلوتر هستیم. امیدوارم یک سری چیزها جلوی ما را نگیرد. یک سری حرف‌هایی که شایسته استقلال نیست، تا این فرصت را به کادر فنی بدهیم که از لحاظ فنی و بدنی بهتر شویم و نتایج خوبی کسب کنیم.
شجاعیان در مورد شرایط خودش گفت: از نظر بدنی از خودم راضی نیستم ولی تمام تلاشم را در زمین انجام می‌دهم تا به استقلال کمک کنم. هیچ وقت کم نگذاشته ام و اگر دوباره کادر فنی به من بازی بدهد، تمام تلاشم رابرای موفقیت تیم خواهم کرد.
هافبک استقلال در پاسخ به این سؤال که استقلال بازی ساز در زمین ندارد، بیان کرد: تا در تمرینات نباشید و شرایط بازیکنان را نبینید، نمی‌توانید قضاوت کنید. در هر 4 سالی که اینجا بودم، شرایط خوبی در ابتدای فصل نداشتیم. حتی زمانی که مجتبی جباری و جپاروف بودند، همه می‌گفتند تیم بازی ساز ندارد و این انتقادات بود. ولی در ادامه فصل بهتر شدیم و امتیازات زیادی جمع کردیم. درست است به نایب قهرمانی رسیدیم ولی خیلی هماهنگ شدیم. در این 4 سال خیلی خیلی به ما ظلم شده است. روز سه شنبه شرایط تمرین را دیدید. واقعاً برای تیم استقلال بد است که این زمین تمرین را داشته باشد. همین زمین هم شایسته استقلال نیست. باشگاه استقلال خیلی مشکل دارد و امیدوارم مدیران و مسئولان باشگاه کمک کنند تا امکانات در حد استقلال باشد. اگر امکانات وجود داشته باشد و همه دست به دست هم بدهیم، مطمئن باشید تیم نتایج خیلی خوبی خواهد گرفت.
شجاعیان در پاسخ به موضوع که فکری از شرایط تمرینی استقلال تعریف کرده، بیان کرد: نه من روزهای بارانی را می‌گویم. ما در روزهای بارانی در چمن مصنوعی تمرین می‌کنیم. زمین چمن خوب نداریم و شیخ دیاباته را به همین دلیل از دست دادیم. باید تمرین می‌کردیم و مجبور بودیم. بله روزهایی که بارانی نیست، شرایط زمین خوب است ولی من روزهای بارانی را گفتم.
هافبک استقلال در پاسخ به شرایط تیم پرسپولیس که طی 4 سال گذشته در یک زمین تمرین می‌کند و تفاوتش با استقلال اضافه کرد: نمی‌دانم واقعاً. ما خیلی زمان‌ها شب قبل از تمرین متوجه شدیم که کجا باید برویم. این برای استقلال خیلی بد است. این تغییر زمین‌های متوالی سبب مصدومیت هم می‌شود. فردا اگر باران باشد اینجا نیستیم.
بازیکن استقلال در پاسخ به سؤال پایانی در رابطه با اینکه خودش در بازگشت به بازی‌ها محتاط بازی می‌کند، توضیح داد: خب من 400 روز بازی نکرده ام و کمی محتاط بازی می‌کنم. من دو بار مصدومیت داشته ام. اگر توجه کرده باشید، بازی با پیکان بیشتر محتاط بودم ولی بازی قبلی بهتر بودم و هرچه بیشتر بازی کنم شرایطم بهتر می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی