[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

معرفی شرکت طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی وبنوتک، روزنامه شیراز نوین

اگر به دنبال این هستید که در فضای پر رقابت دیجیتال به خوبی دیده شوید و با طراحی فروشگاه اینترنتی بخشی از بازار را از به خودتان اختصاص دهید، وبنوتک یکی از گزینه های بسیار خوبی است که به شما پیشنهاد میکنیم.

وبنوتک یک سیستم مدیریت فروش آنلاین می باشد که می تواند در قالب سایت فروشگاهی، اپلیکیشن و ... فروش محصولات و خدمات شما را به صورت آنلاین ممکن سازد. پنل مدیریتی این سیستم به قدری کامل و ساده است که تمامی کسب و کارها، در هر زمینه کاری و با هر محصول و خدمت می توانند از آن استفاده کنند.

برای مثال اگر شما قصد دارید یک فروشگاه اینترنتی همراه با یک ایده و یا امکان جدید و متفاوت داشته باشید، قطعا وبنوتک اولین نرم افزاری هست که این کار را با حداقل زمان و هزینه برای شما انجام می دهد.

 

وبنوتک

 

امکان طراحی تم اختصاصی برای فروشگاه های اینترنتی

اگر نمونه کارهای وبنوتک را ببینید، خودتان متوجه منحصر به فرد بودن آنها خواهید شد به طوری که طراحی هیچ یک به دیگری شباهتی ندارد و از الگوریتم های متفاوتی برای دیزاین هریک استفاده شده.
به عبارتی یکی از ویژگی های این سیستم امکان سفارشی سازی با هزینه بسیار پایین نسبت به مابقی سیستم های اختصاصی می باشد.

 

آموزش مدیریت و پشتیبانی سایت فروش آنلاین

ویژگی بسیار خوب وبنوتک پشتیبانی وب سایت ها و فروشگاه های طراحی شده است و نکته جالی اینکه 1 سال اول را بدون هیچ هزینه ایی پشتیبانی می کنند تا در طول این 1 سال هر مشکل، موضوع، راهنمایی و .... بود به راحتی برطرف شود.

اکثر مدیران شرکت ها از اینکه نتوانند فروشگاه آنلاین خود را مدیریت کنند نگران هستند اما وبنوتک با آموزش هایی که در پنل مدیریت به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می دهد، این مشکل را نیز برطرف کرده
نکته ی جالب تری که باید به آن اشاره کنم این است که این شرکت بعد از طراحی فروشگاه آنلاین مورد نظر شما، مشاوره های لازم جهت فعالیت در این فضای پر رقابت را به شما ارائه می دهد. 


دموی فروشگاه آنلاین
** دموی کامل نرم افزار به صورت رایگان در سایت قرار داده شده است تا قبل از خرید بتوانید بررسی بیشتری انجام دهید.
ما از امکانات این سیستم لذت بردیم، شما هم اگر تمایل دارید فروش به سبک امروز را تجربه کنید، حتما به سایت وبنوتک سری بزنید.
در واقع هر فرد یا شرکتی میتواند صفر تا 100 طراحی سایت ، پیاده سازی، دیجیتال مارکتینگ و .... رو به وبنوتک بسپارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی