[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۳
  • دوره جدید

ثبات نسبی در بازار گوشت قرمز؛ مردم شتاب‌زده خرید نکنند، روزنامه شیراز نوین

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی خبر داد:
ثبات نسبی در بازار گوشت قرمز؛ مردم شتاب‌زده خرید نکنند

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه معمولاً ابتدای هرماه تقاضای خرید گوشت افزایش می‌یابد و همین امر منجر به افزایش قیمت گوشت قرمز در بازار خواهد شد، به مردم توصیه کرد که شتاب زده خرید نکنند و خرید خود را به روزهای اول هرماه نیز موکول نکنند تا بتوانند مقدار گوشت بیشتر با قیمت مناسب تری تهیه کنند.
علی اصغر ملکی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه قیمت گوشت گوسفندی نسبت به هفته گذشته تغییری نکرده است، اظهار کرد: در حال حاضر شقه تازه گوسفندی بدون دنبه و کشتار روز با قیمت هرکیلو ۱۱۵ هزارتومان به مصرف کنندگان عرضه می‌شود.
وی با اشاره به اینکه تقاضای خرید گوشت به دلیل رسیدن به روزهای پایانی ماه کاهش یافته است، گفت: معمولاً مردم هفته اول هر ماه مایحتاج اولیه خود را خریداری می‌کنند و همین امر باعث می‌شود که قیمت گوشت در این مدت دچار نوسان شود، زیرا تقاضا افزایش می‌یابد.
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی درخصوص قیمت گوشت در شب یلدا نیز گفت: محدودیت‌های کرونایی باعث شده که مراسم‌ها برگزار نشود و دورهمی‌ها نیز کاهش یابد به همین دلیل تقاضای خرید گوشت برای شب یلدا هم کمتر خواهد شد. اما به دلیل نزدیک بودن به اول ماه بعد ممکن است تغییراتی ایجاد شود.
وی در پایان گفت: به مردم توصیه می‌کنیم که شتاب زده خرید نکنند و خرید خود را به روزهای اول هرماه نیز موکول نکنند تا بتوانند مقدار گوشت بیشتر با قیمت مناسب تری تهیه کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی