[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۵
  • دوره جدید

حوادث شبکه برق در استان فارس و جنوب کشور ۱۷ درصد کاهش یافت، روزنامه شیراز نوین

مهندس حمزه روغنیان معاون بهره برداری شرکت برق منطقه ای استان فارس از تحقق کاهش 17 درصدی حوادث شبکه برق در استان فارس و جنوب کشور خبر داد و اظهار داشت: در نیمه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته به همت گروه بررسی علل حوادث دفتر فنی انتقال این کاهش حوادث محقق شده است. به گزارش پایگاه خبری توانیر و به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای استان فارس، معاون بهره برداری شرکت برق منطقه ای استان فارس با بیان اینکه بروز حوادث در شبکه برق سبب ایجاد خسارات مالی به تجهیزات و تبعات اجتماعی گسترده می‌گردد اظهار داشت: در برخی موارد بروز یک حادثه کوچک می‌تواند گسترش یافته و منجر به حوادث بزرگ‌تری شود.
مهندس روغنیان اضافه کرد: از این رو پایش، ریشه یابی و برطرف نمودن زمینه‌های بروز حادثه از اهمیت بسزایی برخوردار است. به همین منظور گروه حوادث دفتر فنی انتقال برق منطقه ای فارس با سیاستگذاری بر مبنای کاهش حوادث نسبت به پیگیری یک برنامه منسجم در این حوزه اقدام کرده است.
روغنیان افزود: اجرای این برنامه با همکاری سایر بخش‌ها از جمله امور دیسپاچینگ و مخابرات منطقه جنوب و امور نظارت بر بهره برداری و شرکت تعمیرات نیرو امکان پذیر بوده و موفق به کاهش 17 درصدی حوادث در نیمه اول سال 99 نسبت به مدت مشابه در سال 98 شده است.
مهندس غلامرضا صفاری مدیر دفتر فنی انتقال شرکت برق منطقه ای استان فارس نیز در این رابطه اظهار داشت: در شش ماهه نخست سال جاری، میزان مصرف برق در استان فارس و منطقه جنوب به اوج خود رسید و لذا کاهش حوادث در این شرایط در افزایش رضایت مشترکین و استفاده حداکثری از زیرساخت‌های صنعت برق بسیار حائز اهمیت است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی