[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

تلاش برای حضور قدرتمند بسکتبال فارس در لیگ کشور، روزنامه شیراز نوین

بسکتبال فارس با دو تیم از فسا و جهرم در لیگ دسته اول به دنبال اثبات شایستگی‌های خودش در سطح کشور است، اما به جز ورزشکاران تیم‌های یاد شده بسکتبالیست‌های فارسی در بیرون از استان و دیگر تیم‌ها نیز مشغول به فعالیت هستند.
محمد حسن زاده ستاره ی شیرازی بی چون و چرای بسکتبال ایران که در سال‌های اخیر از بازیکنان اصلی و کلیدی تیم ملی هم محسوب می‌شود پس از یک سال دوری از تیم نفت آبادان مجدداً به تیم نفت آبادان پیوست.
اشکان خلیل نژاد شیرازی که سابقه چندین سال حضور در سطح اول بسکتبال کشور را داراست و با عملکرد راضی کننده خود در سال‌های اخیر در تیم‌های مطرح لیگ برتر حضور داشته، جذب تیم نفت آبادان شد.
رضا رنجبر بازیکن پرتلاش و خوش اخلاق جهرمی که همه ساله در تیم‌های خود بازی چشم نوازی را به نمایش می‌گذارد، شاگرد مربی سابقش در تیم شورا شهرداری قزوین شد.
رنجبر با توجه به فیزیک و شرایط مناسب خود شایستگی حضور در تیم ملی را نیز داراست.
مصطفی رضایی از جوانان آینده دار شیرازی و بازیکن اسبق تیم ملی جوانان که همراه با این تیم به مقام قهرمانی آسیا هم رسید که سال پیش در مس کرمان حضور داشت و بازی‌های قابل قبولی به نمایش گذاشت به دیگر تیم مسی یعنی مس رفسنجان پیوست.
رضا نادری دیگر بازیکن جوان و خوش تکنیک شیرازی که سابقه حضور در اردوی تیم ملی بسکتبال سه نفره را نیز دارا می‌باشد برای انجام خدمت مقدس سربازی به تیم نیروزمینی تهران پیوست. از نادری با توجه تکنینک خوب و تواناهایی که دارد، در آینده بیشتر خواهیم شنید.
امیر الله وردی از بازیکنان با تجربه و توانمند شیرازی که بازی خود را رسماً در دهه ٨٠ از تیم‌های شیرازی شروع کرد و پس از آن در تیم‌های استان‌های دیگر حضور داشت رفته رفته به یک مهره کلیدی برای بسکتبال فارس تبدیل شد به تیم قدرتمند نظم آوران سیرجان پیوست.
سروش دهقانی، شایان اجری، دانیال بذرافشان و سینا میرزایی به تیم خانه بسکتبال بهبهان پیوستند.
دانیال بذرافشان و سینا میرزایی از جوانان توانمند کازرونی برای اولین بار در سطح لیگ بزرگسال کشور حاضر می‌شوند. دهقانی رئیس حال حاضر و پرتلاش هیئت بسکتبال کازرون و بازیکن سابق تیم ملی جوانان که چندین سال در لیگ‌های کشوری حضور داشته با این تیم قرارداد بست. 
شایان اجری از جوانان خوش آتیه شیرازی که توانایی‌های زیادی را در حمله و دفاع دارا می‌باشد، به تیم خانه بسکتبال بهبهان پیوست. نمایش قابل تحسین شایان اجری در تیم‌های فصول قبلش در لیگ کشور نشان از روز‌های درخشان برای او می‌باشد. 
ایمان خیراتی بازیکن جوان شیرازی که برای اولین بار در لیگ دسته یک به بازی خواهد پرداخت، به تیم نظم آوران سیرجان پیوست. ایمان خیراتی با توجه به توانایی‌هایی که دارد و سن کمش، قطعاً در آینده از او بیشتر خواهیم شنید.
امیر محمد بهادری بازیکن جوان و بلند بالای شیرازی که سابقه حضور در تیم شهرداری بندرعباس را داراست، این بار زیر حلقه تیم رادین مشهد توانایی‌های خود را نشان خواهد داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی