[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

زمین استاندارد برای تمرین نداریم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتبال بانوان قشقایی شیراز اعلام کرد: با وجود اینکه تیم ما تازه تشکیل شده است اما زمین استاندارد برای تمرین نداریم.
ندا روستا، سرمربی تیم قشقایی پس از شکست تیمش مقابل تیم سارگل بوشهر در گفت و گو با ایرنا افزود: قرار بود زمین تمرین در اختیار ما قرار داده شود اما اینگونه نشد و مجبور شدیم با ۲۵ بازیکن در زمین کارخانه سیمان که بسیار کوچک است تمرین کنیم که نمی‌شود در آن کار تاکتیکی کرد.
وی اضافه کرد: از هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان فارس انتظار داریم زمینی مناسب و استاندارد در اختیار ما قرار دهند زیرا ما تنها تیم لیگ برتری فوتبال در استان فارس هستیم.
سرمربی تیم قشقایی در مورد دیدار تیمش مقابل سارگل بوشهر هم گفت: از سوی نماینده فدراسیون پیش از شروع بازی جنگ روانی آغاز شد و اجازه نمی‌دادند چند بازیکن ما به دلیل تست pcr کرونا بازی کنند که این امر باید در جلسه هماهنگی قبل از بازی صورت می‌گرفت تا روحیه بازیکنان ما برای این بازی از دست نرود.
وی اضافه کرد: جلسه هماهنگی پیش از بازی برای همین است که فهرست بازیکنان را چک کنند نه هنگام شروع بازی دست به این کار بزنند با این حال اگرچه مشکل حل شد اما روحیه بازیکنان ما را تضعیف کردند.
دوگانگی در اجرای مسابقات لیگ برتر 
سرمربی تیم قشقایی ادامه داد: از دیگر مواردی که در این بازی شاهد بودیم این بود که اجازه ندادند بازیکنان ذخیره ما روی نیمکت بنشینند و این امر در حالی رخ داد که در انزلی این اجازه را دادند. نمی‌دانم این دوگانگی برای چیست؟ اگر قانون است که باید در مقابل ملوان هم اجرا می‌شد.
روستا با بیان اینکه از بازیکنان تیم راضی هستم، افزود: بازیکنان ما نسبت به بازی هفته گذشته خود مقابل ملوان انزلی پیشرفت محسوسی داشتند و تیم حریف از تنها فرصت خود استفاده کرد و به گل رسید. اما بازیکنان ما هرچه فشار آوردند با بدشانسی نتوانستند به گل برسند و شکست حق ما نبود.
بهتر خواهیم شد؛ مشروط به اینکه زمین تمرین مناسب داشته باشیم 
وی گفت: به این تیم جوان بسیار امیدوار هستم و در بازی‌های آینده صد درصد بهتر خواهیم شد؛ مشروط به اینکه زمین استاندارد در اختیار ما قرار دهند تا بتوانیم به مرور به کارهای تاکتیکی بپردازیم و نقاط ضعف خود را برطرف کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی