[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۹
  • دوره جدید

بازگشت زمین‌های ۱۰۰میلیاردی به بیت‌المال ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان از رفع تصرف 22 هکتار از اراضی ملی به ارزش 100 میلیارد ریال در بخش «فورگ» از توابع شهرستان داراب خبر داد.
سردار «رهام‌بخش حبیبی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: در پی شکایت نماینده اداره منابع طبیعی در خصوص تصرف اراضی ملی به متراژ 22 هکتار از اراضی ملی در بخش «فورگ» از توابع شهرستان داراب، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه مأموران انتظامی داراب پس از هماهنگی با مقام قضائی به همراه نماینده اداره منابع طبیعی به محل اعزام شدند، افزود: طبق شواهد و مدارک، متهم اقدام به تخریب 22 هکتار از اراضی ملی و تسطیح زمین‌های مذکور کرده است.
سردار «حبیبی» با بیان اینکه در این خصوص 22 هزار متر اراضی ملی به بیت المال برگردانده شد، تصریح کرد: در این راستا یک نفر متهم دستگیر و پس از سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش زمین‌های رفع تصرف شده را 100 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، از شهروندان خواست هرگونه خبر در این خصوص را از طریق تلفن 110 به مرکز فوریت‌های پلیسی اعلام کنند تا در کمترین زمان ممکن به آن رسیدگی شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی