[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۳
  • دوره جدید

ایمنی در تمام خطوط ریلی فارس برقرار است، روزنامه شیراز نوین

مدیر روابط عمومی اداره کل راه آهن فارس در واکنش به انتشار تصویری در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر ریزش یک پل در خط ریلی شیراز- مرودشت، اعلام کرد که این تصویر مربوط به هیچ یک از نواحی استحفاظی راه آهن این استان نیست.
ایوب عزیزی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص انتشار تصویری از ریزش یک پل خط آهن و انتساب آن به محدوده شیراز- مرودشت، گفت: چنین پلی در هیچ از خطوط راه آهن فارس وجود ندارد و تمام پل‌های ریلی استان دارای حفاظ است.
او خاطرنشان کرد: ماهیانه اعضای کمیسیون سوانح اداره‌کل راه آهن فارس تمام خطوط ریلی، آبراهه‌ها، تونل‌ها و... را از شیراز تا اصفهان مورد بررسی قرار می‌دهند که خوشبختانه تاکنون موردی گزارش نشده است.
عزیزی با تأکید بر اینکه امکان ندارد که پلی دچار حادثه شود و مأموران ما متوجه نشوند، گفت: مأموران ما معمولاً در ١٠ تا ١٥ کیلومتری خطوط مستقر هستند و به صورت پیاده هر روز مسیر را کنترل می‌کنند و در صورتی که خطری وجود داشته باشند سریعاً به مسئولان کنترل نواحی اطلاع می‌دهند.
مدیر روابط عمومی اداره کل راه آهن فارس خاطرنشان کرد: چنین موردی وجود ندارد که قطار روی پلی که در حال شکستن است و به سمت پایین هدایت شود، حرکت کند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی