[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

باند حمید پلنگ متلاشی شد ، روزنامه شیراز نوین

رئیس پلیس آگاهی استان از انهدام اعضای باند 3 نفره سارقان معروف به «حمید پلنگ» با 33 فقره سرقت خودرو در «شیراز» خبر داد. سرهنگ «کاووس حبیبی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت خودروهای پراید مدل پایین در شهر شیراز، موضوع شناسایی و دستگیری اعضای باند سارقان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.
وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با اقدامات فنی و تخصصی و سرنخ‌های موجود در صحنه سرقت، مطلع شدند که سارقان پس از سرقت، لوازم و قطعات خودروهای پراید را جدا و آن را در خیابان‌های خلوت و تاریک رها می‌کنند. سرهنگ «حبیبی» خاطرنشان کرد: کارآگاهان زبده با استفاده از امکانات نوین و خاص پلیسی موفق شدند اعضای باند 3 نفره سارقان حرفه‌ای معروف به «حمید پلنگ» را شناسایی و در یک عملیات ضربتی آنان را در مخفیگاهشان در یکی از محله‌های شیراز دستگیر کنند.
رئیس پلیس آگاهی استان، افزود: این سارقان حرفه‌ای در بازجویی فنی و تخصصی و مواجه شدن با ادله و مستندات پلیس چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشتند و به 33 فقره سرقت خودرو و فروش قطعات آن اقرار کردند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مأموران موفق شدند در این خصوص 4 نفر مال خر را نیز دستگیر کنند، گفت: در بازرسی از مخفیگاه مال خران، 39 عدد ضبط، 22 حلقه لاستیک، 16 عدد باند، 20 عدد رینگ، 3 عدد کپسول گاز و 5 عدد باطری مسروقه کشف شد.
سرهنگ «حبیبی» با بیان اینکه کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را 500 میلیون ریال برآورد کرده‌اند، گفت: همه متهمان پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی