[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۶
  • دوره جدید

طرح بزرگ گازرسانی به منطقه کامفیروز در حال اتمام است ، روزنامه شیراز نوین

معاون عمرانی استانداری فارس در مورد آمار و اطلاعات منتشر شده در فضای مجازی در خصوص وضعیت گاز رسانی به منطقه کامفیروز توضیح داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، محمود رضایی اعلام کرد: طرح عظیم گاز رسانی به دو بخش کامفیروز شمالی و جنوبی از توابع شهرستان مرودشت، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین پروژه‌های گاز رسانی استان، در دو شهر خانیمن و کامفیروز و‌۱۸ روستا با اعتباری بالغ بر ۲۰۲۰ میلیارد ریال در دهه فجر سال گذشته به بهره برداری رسید. وی ادامه داد: نصب اشعابات گاز یا علمک منطقه نیز از اواخر سال گذشته با اعتباری بالغ بر ۲۷ میلیارد ریال آغاز شده و در حال حاضر با نصب ۴۷۳۲ انشعاب در حال اتمام می‌باشد. به گفته معاون عمرانی استانداری فارس با نصب این تعداد انشعاب گاز ظرفیت اشتراک پذیری معادل ۷۱۵۰ فقره ایجاد شده است. همچنین تاکنون ۳۲۷۰ متقاضی نسبت به اشتراک پذیری اقدام کرده اند که کنتور گاز نیز برای آنها نصب شده و در حال مصرف گاز شهری هستند. رضایی ضریب گازرسانی به روستاهای شهرستان مرودشت را بیش از ۹۰ درصد اعلام کرد و گفت: استان فارس در زمینه تکمیل طرح گازرسانی به روستاها و توسعه گازرسانی در شهرها و صنایع استان از کارنامه بسیار موفقی برخوردار است. 
وی توسعه‌ گازرسانی به نقاط روستایی با هدف محرومیت زدایی و گسترش عدالت اجتماعی در مناطق کمتر توسعه یافته را از جمله موارد مهم موجود در دستور کار دولت اعلام کرد و گفت: تاکنون بیش از ۸۸.۲ درصد جمعیت روستایی فارس از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شده‌اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی