[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

پلیس در کنار کادر درمان است ، روزنامه شیراز نوین

 محمد شبیری- گروه خبر 
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در دیدار با فرمانده انتظامی فارس، پلیس استان را مظهر آرامش معرفی کرد و همکاری نیروی انتظامی با مجموعه سلامت فارس را در بهبود مدیریت بحران کروناویروس بسیار مؤثر دانست.
دکتر «مهرزاد لطفی» در نشست دیروز ستاد دانشگاهی مدیریت کروناویروس، از سردار «رهام بخش حبیبی» فرمانده انتظامی استان فارس برای همکاری و همدلی نیروی انتظامی استان با مجموعه سلامت فارس از آغاز شیوع بیماری کووید۱۹ تاکنون، قدردانی کرد.
او همچنین دیدارها و بازدیدهای فرمانده انتظامی استان فارس در مراکز درمانی درگیر با کرونا را موجب قوت قلب کادر بهداشت و درمان در این بحران دانست.
دکتر لطفی اظهار کرد: همانگونه که نیروی انتظامی با پلیدی‌ها مبارزه می‌کند، مدافعان سلامت نیز با ویروسی خطرناک و پلید در حال مبارزه هستند که ایجاد روحیه و همکاری بین بخشی برای آنان در این مسیر، بسیار تأثیرگذار است.
فرمانده انتظامی استان فارس نیز در این نشست ضمن بیان برنامه ریزی‌ها و تدابیر اجرایی حوزه خود در راستای تحقق اهداف بسیج مقابله با کرونا، خود را سرباز و پیرو خط مشی و تصمیم گیری‌های مجموعه سلامت معرفی کرد.
سردار «رهام بخش حبیبی» با تقدیر از تلاش‌های شبانه روزی مسئولان و مدافعان سلامت استان در این بحران، آمادگی همه جانبه مجموعه خود را برای تقویت همکاری بین بخشی در راستای تأمین سلامت مردم، اعلام کرد و خدمات مجموعه سلامت را از تأثیرگذارترین عوامل تأمین سلامت مردم در این بحران دانست.
این دیدار دیروز، در دویست و بیست و چهارمین نشست ستاد دانشگاهی مدیریت کروناویروس و با حضور رئیس دانشگاه، معاونان و مدیران ارشد دانشگاه برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی