[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۹
  • دوره جدید

حکم فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهرداری مرکزی شیراز اعطا شد، روزنامه شیراز نوین

در مراسمی حکم فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهرداری مرکزی شیراز با حضور جمعی از اعضای سپاه فجر به مهندس آرش فرج زاده قائم مقام شهردار شیراز اعطا شد. فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهرداری مرکزی شیراز در این مراسم گفت: بسیج از پایه‌های انقلاب است و در حوزه‌های مختلف از دفاع مقدس تا سازندگی و امروز کمک به کادر درمان برای مقابله با ویروس کرونا حضور تأثیرگذاری دارد. آرش فرج زاده اضافه کرد: در ادارات نیز ظرف دهه‌های گذشته تا به امروز بسیجیان مخلصانه و برای کمک بی مزد و مواجب پای کار بودند. قائم مقام شهردار شیراز به تقویت بسیج و نیروهای بسیجی در حوزه‌های مختلف شهرداری توصیه کرد و افزود: هم اکنون بسیج شهرداری مرکزی با همکاری مجموعه سپاه سامان دهی خوبی پیدا کرده است و نیروهای این مجموعه از تحصیلکره‌ها و باتجربه‌های مجموعه مدیریت شهری هستند. مهندس فرج زاده ادامه داد: یکی از ارکان و پایه‌های نظام، بسیج و بسیجیان است و تهدیدات اقتصادی و اجتماعی خللی به روحیه بسیجیان وارد نکرده است. این امر قابل تقدیر و نشان دهنده این است که نهال این امر از ابتدا به درستی غرس شده و امیدوارم این روحیه همچنان باقی بماند.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهرداری مرکزی شیراز ادامه داد: تلاش داریم در گام دوم انقلاب بتوانیم گام‌های استواری را برای شهر و کشورمان برداریم.
پاسدار جواد قناعتی مسئول سازمان بسیج ادارات سپاه فجر استان فارس نیز در این جلسه گفت: بسیج یک مجموعه سیاسی نیست و متعلق به همه است. بنای ما این است که طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری عمل خواهیم کرد و گرفتار تقسیم بندی‌های رایج نخواهیم شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی