[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۳۱
  • دوره جدید

سخن شهروندان، روزنامه شیراز نوین

همشهریان گرامی؛
شما می‌توانید ضمن برقراری ارتباط با تحریریه شیرازنوین مشکلات خود را بیان کنید. 
شماره تماس: 38381105 - 38381104 

آدرس ایمیل: shiraznovin. news@gmail.com

 روزنامه خوبتان را می‌خوانم به ویژه در قسمت گزارش‌هایتان که روشنگری خوبی دارید و امیدوارم مسئولان تلاششان را برای کاهش نواقص حوزه شهر شیراز خصوصاً محلات حاشیه بیشتر کنند. لطفاً در مورد بیکاری هم گزارشی تهیه کنید.
محمدی نیا- خنج لارستان 
 در سطح شهر شیراز تزئینات مربوط به دهه فجر پررنگ نیست. به گمانم مسئولان فرهنگی یادشان رفته که دهه فجر آمده و مردم باید در جشن و شادمانی انقلابشان دست افشانی کنند.
کریمی- شیراز 
 کوچه‌های اطراف بافت تاریخی تیر برق‌ها بدون لامپ هستند و روشنایی عبور و مرور نیست و این مسئله باعث بروز خطرات برای شهروندان و اهالی این منطقه است. از شهرداری بافت تاریخی و اداره برق منطقه‌ای تقاضامند است جهت روشنایی معابر و کوچه‌های این قسمت از شهر که شب‌ها در تاریکی است، فکری کنند و تصمیمی جدی بگیرند.
زارع- شیراز 
 تاکسی‌ها از سوار کردن مسافران یک نفری ممانعت می‌کنند و خدماتشان بیشتر در زمینه مسیرهای دربستی یا مسیرهای طولانی است. چه کسی یا چه نهادی باید بر کار آنان نظارت کند؟ سازمان تاکسیرانی و نظارت بر عملکرد تاکسی‌های شهری این وسط چه کاره است؟ 
شریفی- شیراز
 راه‌های دسترسی نی ریز به کرمان و شیراز خطرناک و حادثه خیز است. از اداره کل راه استان فارس و مجمع نمایندگان این استان، فرماندار نی‌ریز و استاندار محترم تقاضای رسیدگی داریم. 

جمعی از اهالی نی‌ریز و بخش‌های تابعه 
 وضع بهداشتی محله ابیوردی شیراز اصلاً مناسب نیست. سگ‌های ولگرد و گربه‌ها به وفور در این منطقه دیده شده و به ویژه زوزه سگ‌ها در شب‌ها آسایش را از ساکنان این منطقه گرفته است. 
حمیدی- ابیوردی2

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی