[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۳
  • دوره جدید

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز: یلدا را مجازی برگزار کنیم ، روزنامه شیراز نوین

 محمد شبیری- گروه خبر 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، گفت: توصیه اکید ما به شهروندان، پرهیز از برگزاری دورهمی به مناسبت شب یلداست؛ لذا درخواست می‌کنیم با برگزاری آیین یلدا به شیوه مجازی، این خاطره را ثبت و ماندگار کنیم.
مهرزاد لطفی در نشست ستاد دانشگاهی کروناویروس با تبریک آغاز هفته پرستاری، خدمات ایثارگرانه پرستاران در نظام سلامت کشور، به ویژه در ماه‌های اخیر که به صورت شبانه روزی و در خط مقدم مبارزه با کرونا بوده است را مورد تجلیل قرار داد و اجر معنوی این خدمات را نزد خداوند محفوظ دانست. او با اشاره به نزدیک بودن شب یلدا و تدارک برگزاری آیین‌های این شب در خانواده‌های ایرانی، امسال را سالی متفاوت خواند که با شرایط ویژه ای مواجه هستیم و باید برای حفظ سلامت خود و عزیزانمان، شب یلدای امسال را به گونه‌ای دیگر برگزار کنیم.
رئیس دانشگاه برگزاری دورهمی‌های خانوادگی این شب به صورت مجازی را راهکاری ایمن در شرایط کنونی دانست که می‌تواند با حفظ سلامت ما، یلدایی ماندگارتر را برایمان به همراه داشته باشد.
لطفی همچنین برگزاری مسابقه‌ای با همین عنوان، ویژه دانش آموزان و با محوریت برگزاری یلدای مجازی را در دستور کار قرار داد و تأکید کرد: دانش آموزان به عنوان «همیار پزشک» از ظرفیت بالایی برای توسعه امر سلامت در خانواده‌ها برخوردار هستند.
رئیس علوم پزشکی شیراز به پیگیری نحوه پیشبرد برنامه‌های طرح شهید قاسم سلیمانی در استان پرداخت و دستورات لازم در زمینه بهبود روند اجرای این برنامه صادر شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی