[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۷
  • دوره جدید

کشف ۳۰۰هزار لیتر گازوئیل قاچاق در شیراز، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف ۳۰۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق و 12 هزار و 864 لیتر روغن خودرو تقلبی در «شیراز» خبر داد. 
سردار «یوسف ملک‌زاده» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: مأموران کلانتری «26 رحمت» شیراز با همکاری کارکنان پلیس امنیت اقتصادی استان، با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند در محدوده «شهرک صنعتی» فردی در کارگاه خود اقدام به دپو گازوئیل قاچاق و تهیه و توزیع روغن تقلبی می‌کند که رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه مأموران پس از هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند، گفت: در بازرسی از آن کارگاه، ۳۰۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در مخزن‌های بزرگ و 12 هزار و 864 لیتر روغن خودرو تقلبی کشف شد.
سردار «ملک‌زاده» با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را 4 میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد کرده‌اند، عنوان داشت: در این خصوص 2 نفر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: عزم پلیس در برخورد با قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی جدی است و از شهروندان انتظار می‌رود در صورت اطلاع از فعالیت‌های قاچاقچیان سوخت، مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس گزارش کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی