[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۵
  • دوره جدید

کنفرانس ملی علوم شناخت مجازی برگزار شد ، روزنامه شیراز نوین

نخستین کنفرانس ملی علوم شناخت و تعلیم و تربیت به صورت کشوری و در پلتفرم مجازی برگزار شد. فراخوان پذیرش مقالات نخستین کنفرانس ملی علوم شناخت و تعلیم و تربیت به میزبانی دانشگاه پیام نور استان فارس در اردیبهشت ماه سال جاری آغاز به کار نمود. به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس، در ابتدای این مراسم، دکتر محمدحسن صیف رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس و رئیس شورای راهبردی کنفرانس اظهارداشت: دانشگاه پیام نوراستان فارس یکی از مراکز مهم علم آموزی در استان فارس است که زمینه تحصیل 30هزار دانشجو را در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در سطح استان فارس خصوصاً مناطق محروم، فراهم ساخته است.
وی افزود: توجه به فعالیت‌های پژوهشی، برگزاری همایش‌ها، کنفرانس‌های استانی و ملی یکی از فعالیت‌های مهم دانشگاه پیام نور استان فارس است که خوشبختانه دراین زمینه شاهد برگزاری چندین همایش و کنفرانس ملی از سوی این دانشگاه در سال‌های اخیر بوده ایم.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس، با اشاره به اینکه به دلیل شرایط کرونا و محدودیت‌های موجود، کنفرانس ملی علوم شناخت و تعلیم و تربیت در قالب مجازی برگزار شده است، یادآور شد: با توجه به زیرساخت‌های مناسب فنی در حوزه آموزش الکترونیکی دانشگاه، درحال حاضر علاوه بر اجرای منظم کلاس‌های آموزشی به صورت الکترونیکی، امکان برگزاری همایش‌ها به صورت ویدئوکنفرانس نیز دراین دانشگاه امکان پذیر است.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس به همایش‌هایی که قرار است از سوی استان فارس اجرا شود نیز اشاره کرد و یادآور شد: دومین کنفرانس ملی علوم انسانی و توسعه، نخستین کنفرانس ملی آینده پژوهی، علوم تربیتی و روان شناسی و همچنین نخستین کنفرانس ارتباطات ورزشی از جمله کنفرانس‌هایی است که به زودی توسط دانشگاه پیام نور استان فارس برگزار خواهد شد.
در ادامه برنامه پیام خوشامدگویی و تبریک دکتر حسین زارع دبیر علمی کنفرانس توسط دبیر اجرایی کنفرانس قرائت گردید.
دکتر تابع بردبار دبیر اجرایی کنفرانس نیز با بیان این مطلب که به دبیرخانه این کنفرانس تعداد 200 مقاله ارسال شد که از این تعداد 147مقاله پذیرفته و سه مقاله با توجه به نظر کمیته داوری به عنوان مقالات برتر انتخاب گردید.
تابع بردبار گفت: مجموعه مقالات ارائه شده در این کنفرانس در قالب لوح فشرده تهیه شده است و مقالات پذیرفته شده در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و سیویلیکا منتشر خواهد شد.
وی در پایان از برگزاری دومین کنفرانس ملی علوم شناخت و تعلیم و تربیت در سال آینده خبر داد و از کلیه علاقه‌مندان در این حوزه دعوت به شرکت نمود. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی