[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۶
  • دوره جدید

ضعف مجلس، نظارت است، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع توسعه گردشگری شیراز می‌تواند مشکل بیکاری جوانان این استان را حل کند که متأسفانه تاکنون دولت اهتمام جدی نداشته است.
به گزارش شیرازنوین به نقل از خانه ملت، علیرضا پاک فطرت نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکل اشتغال جوانان و بالا رفتن سن ازدواج به یک مسئله جدی در کشور تبدیل شده است افزود: مشکل مسکن از دیگر مشکلات مهم ملی است که متأسفانه طی سال‌های اخیر بیشتر با آن مواجه بودیم.
 وی ادامه داد: ما به عنوان نمایندگان مجلس پیگیر مشکلات مردم هستیم. قانون‌گذاری خوبی انجام می‌دهیم ولی مجلس در بعد نظارتی ضعف اساسی دارد. چنانچه مجلس پس از قانون‌گذاری نظارت کافی هم داشته باشد در صورت عدم اجرای قانون، این دولت است که باید پاسخ‌گو باشد. ما علاقه‌مند هستیم که رئیس جمهور برای پاسخگویی به مشکلات پیش آمده در مجلس حضور یافته و پاسخ نمایندگان مجلس را بدهند.
پاک فطرت بیان کرد: یکی از اصلی ترین مشکلات شهرستان شیراز نبود یک کمربندی مناسب در این منطقه است که میزان تلفات در کمربندی شیراز بسیار بالاست و طبق آمار سال‌های ۹۷ و ۹۸ به ۹۰ نفر فوتی رسیده و ۱۴۵۰ نفر نیز مجروح و مصدوم شده که اغلب این مجروحین، قطع نخاع شده اند. وی عنوان کرد: شیراز به کشورهای حوزه خلیج فارس نزدیک است و چنانچه دولت سرمایه‌گذاری خوبی در این شهرستان داشته باشد میتوان مراودات خوبی را این کشورها ایجاد و البته از سرمایه‌های آنها نیز استفاده کرد.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی افزود: علی رغم پتانسیل‌های خوب در زمینه گردشگری در شیراز، متأسفانه عملکرد خوبی در این خصوص نداشتیم. موضوع توسعه گردشگری شیراز می‌تواند مشکل بیکاری جوانان این استان را حل کند که متأسفانه تاکنون دولت اهتمام جدی نداشته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی