[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۸
  • دوره جدید

صدور موافقت اصولی صنایع تبدیلی در کازرون ، روزنامه شیراز نوین

مدیرجهاد کشاورزی شهرستان کازرون گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 113 فقره موافقت اصولی و پنج فقره پروانه بهره برداری در این شهرستان صادر شده است.
به گزارش روابط عمومی معاونت سازمان و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کازرون، حمید رشیدی افزود: این طرح‌ها در زمینه‌های سردخانه‌های بالای صفر و زیر صفر، سردخانه دومداره، بسته بندی حبوبات، غلات و برنج، بسته بندی سبزیجات تازه و خشک و خوراک دام هستند و می‌توانند به افزایش ارزش افزوده تولیدات بخش کشاورزی این شهرستان کمک شایانی کنند.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه مجموع سرمایه مورد نیاز برای اجرای این طرح‌ها 7596 میلیارد ریال است تصریح کرد: با اجرایی شدن این طرح‌ها 214 هزار و 300 تن به ظرفیت صنایع تبدیلی کازرون افزوده خواهد شد.
رشیدی اظهار کرد: بخش صنایع کشاورزی با ایجاد ارزش افزوده، ثبات اشتغال، کاهش فقر و بیکاری و نیز ارزآوری مؤثر و مهم تر از همه در تأمین امنیت غذایی نقش تعیین کننده در رفع نیاز غذایی جامعه و اقتصاد کشور دارد. 
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان کازرون بیان کرد: با بهره برداری از این طرح‌ها علاوه بر افزایش ظرفیت تولیدی، برای 116 نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی