[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۷
  • دوره جدید

خوشحالی از باخت در بازی ملی غیرحرفه‌ای است، روزنامه شیراز نوین

پیشکسوت پرسپولیس در واکنش به رفتار برخی از پیشکسوتان استقلال به باخت این تیم مقابل اولسان واکنش نشان داد.
به گزارش ایلنا، رضا جباری، پیشکسوت پرسپولیس در واکنش به رفتار برخی از پیشکسوتان تیم استقلال نسبت به شکست این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا و پست اینستاگرامی فرهاد مجیدی گفت: شما اسم آقای مجیدی را بردید و او قابل احترام است و من در مورد اسم صحبت نمی‌کنم. این اتفاقات در کنار اتفاقاتی که در فوتبال دنیا رخ می‌دهد، غیر حرفه ای است.
وی ادامه داد: من اسطوره‌های باشگاه پرسپولیس را مثال می‌زنم. آقایان عابدزاده، علی دایی، علی کریمی و... این عزیزان حتی یک بار نیز در مورد تیم رقیب صحبت نکرده اند. به هیچ عنوان این کار را انجام نداده اند.
او گفت: به نظر من یکی از مشکلات اساسی در فوتبال ما، پرداختن به شکست بقیه است. یعنی انگار ما از شکست بقیه خیلی خوشحالیم و از پیروزی‌هایشان خیلی ناراحت می‌شویم و همین عامل باعث عقب ماندگی ما در فرهنگ اجتماعی و فرهنگ فوتبالی ما شده است.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس صحبت‌هایش را اینگونه ادامه داد: به نظر من باید این فرهنگ باید مقداری کم رنگ شود. اینگونه نباشد که ما از باخت بقیه خوشحال شویم. این بازی، یک بازی ملی است. نمی‌شود که روی رنگ تیم‌ها صحبت کرد.
جباری در پایان گفت: زمانی که شما احترام خودتان و 40 میلیون هوادار را نگه ندارید، طبیعی است این اتفاقات یک واکنش‌هایی در اجتماع دارد که خیلی جالب نیست. در کل این رفتارها، رفتار درستی نیست. فکر می‌کنم برای اینکه ما موفق شویم باید برای پیروزی و موفقیت خودمان گام برداریم و روی شکست بقیه زوم نکنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی