[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۴
  • دوره جدید

اگر بی‌توجهی‌ها ادامه پیدا کند، ایمان و چابک هم از بین می‌روند، روزنامه شیراز نوین

     میثم محجوبی- شیرازنوین
مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال کشور، به میزبانی تیم فوتسال چابک شیراز در حال برگزاریست. این تیم روز شنبه در نخستین بازی خود با نتیجه سه بر دو، خلیج فارس ماهشهر را شکست داد اما در دومین دیدار، روز یکشنبه با نتیجه چهار بر سه بازی را به نماینده کلاردشت واگذار کرد.
رضا مقتدایی مدیرعامل باشگاه چابک که با هزینه شخصی خود این مسابقات را میزبانی می‌کند، در خصوص چگونگی گرفتن میزبانی رقابت‌ها گفت: دور اول رقابت‌ها در بندرعباس و با حضور 46 تیم برگزار شد. از بین این 46 تیم ما هم موفق شدیم به جمع 12 تیم برتر رقابت‌ها راه پیدا کنیم. ما در این مسابقات در پنج بازی صاحب چهار پیروزی و یک تساوی شدیم. بعد از اینکه آن مسابقات تمام شد، با توجه به اینکه تیم ما پتانسیل خوبی داشت، سعی کردیم میزبانی مرحله نهایی را بگیریم. هر چند می‌دانید که در وضعیت اقتصادی فعلی، گرفتن میزبانی کار آسانی نیست اما تمام تلاشم را کردم که میزبان باشیم، علی رغم اینکه متأسفانه مسئولان هیچ کمکی نکردند. حالا میزبان 5 تیم از استان‌های مختلف هستیم که به زعم میهمانان و ناظرینی که اینجا حضور دارند، میزبانی خوبی را داشته ایم و امیدواریم تا پایان مسابقات هم وضعیت به همین صورت باشد.
وی درباره شرایط فنی تیم چابک گفت: به جرئت می‌توانم بگویم که از نظر داشتن بازیکن باکیفیت و کادر فنی خبره، تیم ما در سطح خیلی بالایی قرار دارد. البته بازیکنان ما با اینکه اکثرا با تجربه هستند، اما هنوز سن زیادی ندارند و جوان محسوب می‌شوند. خدا را شکر توانسته ایم بدعتی را بگذاریم که هم بتوانیم بگوییم به جوانان این شهر اعتماد کرده ایم و هم از تجربه کافی برخورداریم. خوشبختانه تیم ما از لحاظ فنی شرایط خوبی دارد. 
مقتدایی در پایان ضمن گلایه از مسئولان گفت: توقعم از مسئولان این بود که حداقل در بحث گرفتن میزبانی کمکمان کنند. چابک متعلق به شیراز و استان فارس است و به گفته ناظران حاضر در همین مسابقات، مجری باید هیئت فوتبال باشد. توقع حمایت داشتیم اما متأسفانه هیچ حمایتی صورت نگرفت، به جز همکاری‌هایی که آقای حسینی و آقای پرتوی با ما انجام دادند. می‌دانید که در این شرایط اسپانسری وجود ندارد، من هم از جیب شخص خودم برای این تیم هزینه می‌کنم و توقع دارم که با امثال مقتدایی‌ها طوری برخورد شود که باعث ایجاد امیدواری در بین سرمایه گذاران شود. ما زمانی در این شهر دو تیم لیگ برتری و چند تیم لیگ یک و دویی داشتیم اما حالا ببینید شرایط به چه شکل است. اگر این بی توجهی‌ها ادامه پیدا کند همین تیم‌هایی مثل ایمان و چابک هم از بین می‌رود و عملاً فوتسال شیراز تعطیل خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی