[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۷
  • دوره جدید

برای ارائه خدمت به مردم عزمی جدی داریم، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس در جلسه ای با مدیران عامل صنعت آب و آبفا، مسائل و مشکلات منابع آب و آب رسانی به مردم استان فارس را بررسی نمود
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس، عنایت الله رحیمی استاندار فارس به منظور رفع مشکلات منابع آب و آبفا استان، طی نشستی با علی بوستانی مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس و دیگر مدیران صنعت آب و آبفا این استان به بررسی آخرین وضعیت منابع آب شهرستان‌ها، چگونگی آب رسانی به مردم استان و نیازهای حوزه تأمین آب در حوزه شرب پرداخت. بنا بر این گزارش در این نشست رحیمی استاندار فارس پس از استماع گزارش عملکرد مدیر عامل شرکت آبفا فارس طی بیاناتی ضمن مثبت ارزیابی کردن وضعیت تأمین آب مردم استان در شهر‌ها و روستاها، فعالیت‌های شرکت آبفا فارس را مورد تمجید و تکریم قرار داد و خواستار ادامه روند ارائه خدمات مطلوب آب و فاضلاب به مردم و ارتقای سطح خدمات گردید. وی مجموعه استانداری را آماده هرگونه همکاری در این حوزه عنوان نمود و خاطرنشان کرد: شأن ما مسئولین، شأن خدمت رسانی به مردم است و باید در چند صباحی که در این مسئولیت خطیر رسالت یافته ایم تا خادم مردم باشیم، پیوسته تلاش کنیم تا هم نزد خداوند و هم نزد مردم سربلند باشیم. رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص تأمین اعتبار طرح‌ها و پروژه‌های آب و فاضلاب نیز قول همکاری داد.
گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس حاکی است در این دیدار و پیش از سخنان استاندار فارس، علی بوستانی مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس طی بیاناتی به ترسیم سیمای جامعی از شرکت آبفا استان فارس پس از روند یکپارچه سازی پرداخت و یکپارچگی شرکت‌های آبفا شهری و روستایی را نقطه قوتی در کارنامه دولت دوازدهم و وزارت نیرو عنوان نمود. وی در ادامه ضمن ارائه گزارش عملکرد شرکت آبفا استان فارس در سال جاری به بیان اقدامات انجام شده در این رابطه پرداخت و افزود: با یاری خداوند و حمایت‌های مدیران ارشد استان به ویژه استاندارگرامی، عزمی جزم در ارائه خدمات مطلوب آب و فاضلاب به مردم لایق فارس داریم و در این مسیر از هیچ تلاشی مضایقه نخواهیم کرد. بوستانی در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از حمایت‌های بی دریغ استاندار فارس در ابعاد مختلف فعالیت‌های شرکت آبفا فارس، به تشریح پاره ای از مسائل و مشکلات اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب در استان پرداخت و ضمن بیان اولویت‌ها در بخش تأمین آب شهرستان‌ها، خواستار حمایت ویژه استاندار فارس در تأمین اعتبار جهت تکمیل یا اجرای طرح‌ها و پروژه‌های نیمه تمام یا جدید آب و فاضلاب در استان شد. گفتنی است در این نشست، تصمیمات راهبردی و خوبی جهت ارتقای سطح کمی و کیفی صنعت آب و فاضلاب استان اتخاذ گردید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی