[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۶۹
  • دوره جدید

وزیر ورزش و جوانان: برجام سایه جنگ را از سر ایران برداشت، روزنامه شیراز نوین

وزیر ورزش و جوانان گفت: با درایت دولت تدبیر و امید، برجام، سایه جنگ را از روی سر کشور برداشت و به تحریم‌ها و فشارها پایان داد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، مسعود سلطانی فر عصر پنجشنبه در جمع ورزشکاران، هیئت‌های ورزشی و سازمان‌های مردم نهاد فارس افزود: طرح حمله نظامی به ایران که به تصویب کشورهای خارجی رسیده بود و فقط در مورد زمان حمله این کشورها با هم اختلاف داشتند، با مذاکرات دولت و تصویب بر جام متوقف شد و این بهترین دستاوردهای ایران پس از جنگ هشت ساله بود.
وی افزود: برجام تمام گره‌ها را باز کرد اگر چه آمریکایی‌ها بداخلاقی کردند اما توافق ایران با جامعه بین المللی بود و آنها مجبور هستند به تعهدات خود پایبند باشند.
وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: از دیگر دستاوردهای جمهوری اسلامی پس از انقلاب، حاکمیت مردم سالاری مبتنی بر حکومت دینی بود که معمار کبیرانقلاب پایه گذاری کردند و گفتند مردم باید در مورد سرنوشت خود تصمیم بگیرند و هرکس را خواستند انتخاب کنند.
سلطانی فر ادامه داد: پس از انقلاب در حوزه ورزش هم پیشرفت‌های خوبی حاصل شده است و هم اینک چندین ورزشگاه بزرگ در کشور ساخته شده و 20ورزشگاه 15هزار نفری هم به بهره برداری رسیده است. وی بیان کرد: رسیدن مردم به بلوغ سیاسی طی دوران انقلاب سبب شده آنها خواسته‌های خود را از درون صندوق‌های رأی جست و جو کنند. وی گفت: سازمان‌های مردم نهاد، تجلی حکومت‌های مردم سالاری است و در سال 92 اعتبارات حوزه جوانان 60میلیارد ریال بود و هم اینک به 140میلیارد ریال افزایش یافته است. سلطانی فر اضافه کرد: خانه‌های جوانان در گذشته در کشور جمع شده بود اما در دولت تدبیر و امید 45خانه جوان ایجاد شده است.
وی افزود: دولت نقش جوانان را در توسعه پایدار جدی می‌داند و رئیس جمهوری هم تأکید بر حل مشکلات جوانان دارند.
در این نشست، ورزشکاران و هیئت‌های ورزشی و سازمان‌های مردم نهاد فارس، ‌به بیان مشکلات خود پرداختند.
در سفر رئیس جهموری به شیراز، ورزشگاه پارس این شهر پس از 22سال به بهره برداری رسید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی