[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۶
  • دوره جدید

هیئت کاراته فارس از برترین هیئت‌های استان است، روزنامه شیراز نوین

عباس حاجی زاده مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: هیئت کاراته فارس از هیئت‌های برنامه مدار و برتر استان می‌باشد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، عباس حاجی زاده مدیرکل ورزش و جوانان فارس صبح دیروز ۲ دی ماه در دیدار با احمد مبارکی و سمانه باقری رئیس و نایب رئیس هیئت کاراته استان با اشاره به برنامه مدار بودن این هیئت افزود: هیئت کاراته استان یکی از ۱۵ هیئت برتر درطرح آمایش ورزش فارس است که خوشبختانه این هیئت با برنامه مداری و تلاش درصدد تحقق این طرح می‌باشد.
وی افزود: توجه به شهرستان‌ها و پویا بودن ورزش کاراته در شهرستان‌ها از دیگر نکات بارز عملکرد این هیئت است.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: ورزش شهرستان‌ها زیربنای ورزش استان است و مجموعه اداره‌کل با رصد فعالیت‌های شهرستان‌ها توجه ویژه‌ای به این بخش دارد.
عباس حاجی زاده با تقدیر از هیئت کاراته استان در انتخاب بانوان به عنوان رؤسای هیئت شهرستان‌ها گفت: انتخاب چهار بانو به عنوان رؤسای شهرستان‌ها نشان از توجه هیئت استان به توسعه ورزش بانوان و استفاده از ظرفیت بانوان در مدیریت هیئت‌های ورزشی دارد.
او خاطرنشان کرد: ورزش بانوان می‌بایست درکنار ورزش آقایان به طور متوازن رشد کرده و عدالت در توجه به هر دو بخش رعایت شود.
در ابتدای این دیدار احمد مبارکی با ارائه گزارشی از عملکرد هیئت در سال جاری به تفصیل برنامه‌های پیش روی هیئت کاراته استان پرداخت.
دعوت از زهرا کریمی، شیما آل سعدی و زهرا بنیانی سه بانوی کاراته‌کای فارسی به اردوی تیم ملی، کسب دو عنوان قهرمانی در مسابقات مجازی کاتا کشور در سال جاری، تجلیل و اهدای نشان افتخار به پیشکسوتان آقا و بانوی کاراته فارس، برگزاری دوره مربیگری 1،2،3 و ممتاز با حضور مربیان از سراسر کشور در استان فارس و اجرای رزمایش کمک‌های مؤمنانه از جمله دستاورد‌ها و برنامه‌های هیئت کاراته استان فارس در سال جاری بود که توسط مبارکی مطرح شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی