[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۳
  • دوره جدید

کمان‌داران فارس دست به کمان می‌شوند، روزنامه شیراز نوین


مسابقات تیراندازی با کمان بزرگداشت بانوان المپیکی استان فارس ویژه آقایان و بانوان در شیراز برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، علی روزی طلب رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان فارس گفت: به منظور قدردانی از افتخار آفرینان تیراندازی با کمان استان فارس در سال‌های نه چندان دور یک دوره مسابقه آزاد ویژه کمان داران استان فارس برگزار می‌شود.
روزی طلب افزود: این مسابقات در روز جمعه ۱۲ دی ماه ۱۳۹۹ در سالن ورزشی پهلوانان نصیری شیراز و در مسافت ۱۸ متر و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در دو رشته ریکرو و کامپوند ویژه آقایان و بانوان انجام می‌شود.
رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان فارس ادامه داد: زنده نگه داشتن یاد، خاطرات و بزرگداشت افتخارآفرینی قهرمانان و پیشکسوتان بعد اخلاقی و پیوست فرهنگی و معنوی ورزش است. خانم نجمه آبتین اولین بانوی ورزشکار شیرازی بود که موفق به حضور در المپیک ۲۰۰۸ پکن گردید و چهار سال بعد یعنی در سال ۲۰۱۲ خانم زهرا دهقان به عنوان دومین بانوی ورزشکار از استان فارس موفق به حضور درمسابقات المپیک لندن گردید.
روزی طلب استمرار در برگزاری مسابقات مختلف را از راهکارهای عملی برای حفظ آمادگی کمان داران و رسیدن به اهداف قهرمانی و حرفه ای دانست و به همین منظور از کلیه کمان داران برای حضور دراین مسابقه دعوت به عمل آورد.
وی همچنین از مدیر کل و معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، تربیت بدنی شهرداری شیراز و مدیریت شرکت زست، جهت همکاری در برگزاری این دوره مسابقات و حمایت از این رشته ملی و مذهبی تشکر کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی