[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۰
  • دوره جدید

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس: صنعتگران ملی به نمایشگاه فارس می‌آیند، روزنامه شیراز نوین

 فرزاد وثوقی- گروه خبر
 بعد از دو ماه وقفه در برگزاری نمایشگاه‌ها به دلیل وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا، یازدهمین نمایشگاه تخصصی مصالح نوین ساختمانی، درب و پنجره، آسانسور و بالابر به همراه هفدهمین نمایشگاه تخصصی تأسیسات و تجهیزات سرمایش و گرمایش عصر دیروز چهارشنبه مورخ ۳ دی‌ماه ۱۳۹۹ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان فارس شروع به کار کرد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس از صدور مجوز برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در شهرهای با وضعیت نارنجی، زرد و سفید خبر داد و گفت: این نمایشگاه‌ها با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی، فاصله‌گذاری اجتماعی و ضدعفونی مداوم تمام سطوح برگزار می‌گردد.
سید محمود موسوی گفت: همراه داشتن کارت ملی جهت ورود به سالن‌ها الزامی بوده و بر اساس دستورالعمل ابلاغی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور سلامت تمام مراجعه کنندگان قبل از ورود به نمایشگاه از طریق استعلام از پایگاه داده علوم پزشکی پایش می‌شود تا از ورود مبتلایان در دوره نقاهت، قرنطینه و ناقل جلوگیری شود. موسوی همچنین افزود: استفاده مداوم از ماسک مناسب جهت بازدید از نمایشگاه‌ها الزامی بوده و در ورودی سالن‌ها با تب سنجی و استقرار دستگاه‌های ضدعفونی کننده اتوماتیک دست‌ها از شیوع ویروس کرونا جلوگیری می‌شود. وی گفت: این نمایشگاه با کاهش متراژ و تعداد شرکت کننده در جهت رعایت فاصله گذاری اجتماعی با حضور ۴۴ شرکت در سالن حافظ به مساحت ۶۰۰۰ مترمربع برگزار می‌گردد و مشارکت کنندگان با زمینه فعالیت تولید انواع مصالح نوین ساختمانی، درب و پنجره، آسانسور، پله برقی، بالابر، تیرچه و فوم، لوله و اتصالات، حفاظ و نرده، دستگاه‌های تهویه مطبوع، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، عایق‌های حرارتی و برودتی، دیگ‌های بخار و برج‌های خنک کننده و... در این رویداد حضور دارند. موسوی گفت: ۶۱ درصد مشارکت کنندگان این نمایشگاه از استان فارس و مابقی از استان‌های تهران، خراسان رضوی، یزد، اردبیل، اصفهان و مازندران می‌باشند که به مدت چهار روز به ارائه آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات خود می‌پردازند. مدیرعامل نمایشگاه بین المللی فارس با اعلام این موضوع که این رویداد ویژه بازدید متخصصین می‌باشد گفت: تولیدکنندگان، کارشناسان و فعالان مرتبط با حوزه صنعت ساختمان می‌توانند جهت بازدید از این نمایشگاه تا روز شنبه مورخ ۶ دی ماه ۱۳۹۹ همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۲۰ به محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان فارس مراجعه نمایند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی