[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۳
  • دوره جدید

پاکیزگی شهر محصول تلاش خالصانه پاکبانان است، روزنامه شیراز نوین

در مراسمی با حضور رئیس سازمان مدیریت پسماند، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز و تعدادی از اصحاب رسانه از پاکبانان تقدیر شد.
در این مراسم رئیس سازمان مدیریت پسماند پاکبانان را حافظان اصلی سلامت شهر دانست و گفت در شرایط بیماری کرونا و برگ‌ریزان فصل پاییز پاکبانان به عنوان خط مقدم حفظ محیط زیست و سلامت شهر تلاش‌های زیادی دارند.خوشبخت بیان داشت با شروع فصل پاییز و بارش باران و همچنین موج سوم بیماری کرونا، جمع آوری برگ درختان از سطح معابر به فعالیت‌های روزانه پاکبانان افزوده شده است که پاکبانان با استعانت از پرورگار متعال و با روحیه سرشار از معنویت در کار و تلاش سرافراز بوده اند که تاکنون بیش از 900 تن برگ را از معابر جمع آوری نموده اند. وی افزود: حضور در محل کار پاکبانان به این معنی است که هیچ گاه زحمات این عزیزان فراموش نمی‌شود و همیشه در کنار آن‌ها هستیم. لازم به ذکر است شهروندان فهیم شیرازی می‌توانند با رعایت برنامه زمان‌بندی پسماند تر و خشک پاکبانان را یاری نمایند.
خوشبخت اظهار داشت: پرداخت به موقع حقوق پاکبانان از اولویت‌های شهرداری شیراز و سازمان مدیریت پسماند می‌باشد و خوشبختانه تاکنون معوقه ای بابت حقوق پاکبانان نداریم. در ادامه مدیرکل ارتباطات و امور بین المل شهرداری شیراز نیز پاکبانان را خط مقدم تلاش برای سلامت شهر دانست. جورکش گفت: در شرایط کرونا پاکبانان با تلاش مضاعف، ایثار خود را نشان داده اند و پاکیزگی شهر حاصل تلاش خالصانه پاکبانان در این شرایط می‌باشد. در پایان این مراسم که با حضور نمایندگان برخی از اصحاب رسانه در محل کار تعدادی از پاکبانان برگزار شد، رئیس سازمان مدیریت پسماند و مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری و اصحاب رسانه با اهدای گل و لوح تقدیر به چند نفر از پاکبانان به نمایندگی از تمام این عزیزان از زحمات آنان به ویژه در جمع آوری برگ درختان تقدیر نمودند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی