[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

مدیران تا آخرین لحظه در خدمت مردم و نظام باشند، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: مدیران باید تا آخرین لحظه در خدمت مردم و نظام باشند و برای حل مشکلات مردم از هیچ کوششی دریغ نکنند؛ زیرا کوتاهی در این زمینه موجب حسرت و پشیمانی در آینده خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت‌الله رحیمی در دیدار مدیران ستادی استانداری با بیان اینکه نشست‌های منظم با کارکنان استانداری باید در دستور کار معاونان و مدیران کل استانداری باشد، اظهار داشت: باید در این جلسات مباحث و موضوعات مرتبط با حوزه‌های کاری مطرح شود و شناخت کافی از همه کارشناسان و توانمندی‌هایشان وجود داشته باشد تا منجر به رفاقت و همدلی بیشتر در مجموعه استانداری شود. نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان فارس با اشاره به اینکه همگامی و همدلی میان مدیریت ارشد استان با دیگر قوا و ارکان استان برقرار است و تلاش می‌کنیم در صلح و آرامش اهداف استان را پیگیری کنیم، افزود: در آرامش هر دو طرف سود می‌کنند و در دعوا و درگیری هر دو طرف متضرر می‌شوند و این یک قاعده عقلی است. وی با تأکید بر اینکه حریم قوه مجریه را حفظ کرده و اجازه دخالت به کسی نمی‌دهیم، گفت: در عین حال گفت‌وگو و پیداکردن راهکارهای مشترک را به نفع مردم و کشور می‌دانیم.
دکتر رحیمی تصریح کرد: اطلاع‌رسانی شفاف، درست و مستند از عملکرد دولت باید در دستور کار همه مدیران قرار داشته باشد. استاندار فارس گفت: مدیران باید از عملکرد دولت و عملکرد خودشان بدون لکنت و به‌صورت شجاعانه و مستدل دفاع کنند.
نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان فارس با بیان اینکه پیگیری امور بسیار مهم است و 80 درصد از حل مسئله را شامل می‌شود، گفت: انتظار داریم برادری، صداقت و همدلی میان مدیران استان حاکم باشد و همه در راستای رفع معضلات و خدمت به مردم و تحقق منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت تدبیر و امید حرکت کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی