[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۰
  • دوره جدید

تعامل به ارائه خدمات هرچه بهتر به شهروندان منتهی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

به منظور وحدت و تعامل هرچه بیشتر دو نهاد خدمات رسان شهرداری و شرکت توزیع برق شیراز، نشست مشترک دکتر نواب قائدی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز و مهندس مولودیان مدیر امور برق 3 شیراز برگزار شد.
نواب قائدی در حاشیه این نشست با تأکید بر تعامل و هم اندیشی دستگاه‌های خدمات رسان در حوزه‌های مختلف با یکدیگر، تصریح کرد: اگرچه هریک از دستگاه‌های خدمات رسان در حیطه وظایف خود مشغول تلاش و فعالیت هستند، اما در سایه تعامل و همکاری هرچه بیشتر با یکدیگر، مردم نیز از خدمات به صورت شایسته تری بهره مند خواهند شد.
قائدی ضمن تقدیر از همکاری خوب شرکت توزیع برق شیراز با شهرداری، افزود: خوشبختانه با تعامل خوب فی ما بین شرکت توزیع برق و شهرداری، در امر برق رسانی به معابر شهری خصوصاً معابر جدید الاحداث، فعالیت‌های خوبی صورت گرفته است.
مهندس علی مولودیان مدیر امور توزیع برق 3 شیراز نیز در این نشست گفت: هرجا که دو نهاد خدمات رسان شهرداری و شرکت توزیع برق خدماتشان در یک راستا و در تعامل با یکدیگر بوده، نتایج خوبی حاصل شده است و مردم نیز از این نتایج خوب از رفاه بهتری بهره مند شده اند. مدیر امور توزیع برق شیراز افزود: شهرداری و شرکت توزیع برق با تعاملات بسیار خوب توانسته اند پروژه‌های ارزشمندی را در کمترین زمان ممکن انجام و تقدیم شهروندان نمایند. علی مولودیان در پایان بر تعامل، وحدت و برنامه ریزی هرچه بیشتر بین نهادهای خدمات رسان تأکید کرد و ادامه داد: در سایه این تعامل علاوه بر اینکه خدمات خوبی به مردم ارائه می‌شود، قدرت و توان نهادها نیز در خدمات رسانی به مردم بیشتر خواهد شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی