[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۵
  • دوره جدید

۸۰۰ بسته معیشتی در طرح شهید سلیمانی شیراز توزیع شد، روزنامه شیراز نوین

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف فارس گفت: مرحله دهم کمک‌های مؤمنانه حرم مطهر علی بن حمزه(ع) در قالب طرح بزرگ شهید سلیمانی در شیراز اجرا شد.
حجت الاسلام رحیم صفری در گفت‌وگو با مهر، اظهار داشت: در ایام شیوع ویروس کرونا و با توجه به شرایط پیش آمده در سطح جامعه، نیاز به همدلی بیش از گذشته احساس می‌شود و در این راستا طی ۱۰ مرحله کمک‌های حمایتی شامل بیش از ۱۲ هزار بسته معیشتی به همت هیئت امنا و گروه جهادی حرم مطهر علی بن حمزه(ع) تهیه و به افراد نیازمند و خانواده‌های آسیب دیده از بیماری کووید ۱۹ اهدا شده است.
وی افزود: مرحله دهم کمک‌های مؤمنانه به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار در قالب اجرای طرح بزرگ شهید سلیمانی با کمک‌های بنیاد مستضعفان و مردم خیر شهر شیراز صورت پذیرفت و ۸۰۰ بسته معیشتی تهیه و در میان خانواده‌های نیازمند توزیع شد.
معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف فارس، ارزش هر بسته معیشتی در این طرح را ۴۰۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت: هر بسته معیشتی به صورت یک سبد ارزاق خانوار شامل ۱۰ کیلوگرم برنج، ماکارونی، حبوبات، پروتئین سویا، رب گوجه فرنگی و بسته‌های بهداشتی شامل ماسک و محلول ضدعفونی کننده تهیه شده و به خانواده‌های نیازمندی که از طریق معتمدین و شورای محل شناسایی شده‌اند، تعلق گرفت. صفری افزود: تمام تلاش ما بر این است که قطره‌ای از دریای محبت مردم را جبران کنیم و در کنار سایر نهادها و دستگاه‌های خدمت رسان بتوانیم با راه اندازی کارگاه تولید محلول ضدعفونی کننده و ماسک و اختصاص بخشی از فضای بقعه متبرکه علی بن حمزه(ع) به این کار انسان دوستانه به کادر درمان و مدافعان سلامت کمک و یاری رسانیم. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی