[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۹
  • دوره جدید

افزایش سه برابری در اجرای طرح‌های تولید و انتقال برق ، روزنامه شیراز نوین

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای استان فارس گفت: در سال گذشته در قالب پویش هر هفته الف- ب- ایران حدود 200 میلیارد تومان طرح عمرانی و زیر بنایی در حوزه تأمین و انتقال برق در استان فارس و جنوب کشور اجرا شده و به مدار بهره برداری رسیده است. در سال جاری نیز با توجه به سال جهش تولید با افزایش سه برابری طرح‌های عمرانی و زیر بنایی حدود 750 میلیارد تومان طرح برای اجرا پیش بینی شده است. 
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای استان فارس، مهندس غلامرضا نصیری در حاشیه رونمایی از کتاب «دلگرمی‌ها و همراهی‌ها» که در قالب پویش هر هفته الف- ب- ایران با حضور از راه دور رضا اردکانیان وزیر نیرو برگزار شد، افزود: این میزان اجرای طرح حدود سه برابر ظرفیت طرح‌های سال گذشته است. حدود 40 درصد از این طرح‌ها تا کنون محقق و اجرا شده و مابقی هم تا قبل از رسیدن به نقطه اوج مصرف سال آتی اجرا می‌شود و در مدار بهره برداری قرار می‌گیرد.
وی ادامه داد: این در شرایطی است که بیماری کرونا در همه جهان فراگیر شده است و به علت محدودیت فعالیت صنعتی کاهش بار مصرف برق در همه جهان مشاهده می‌شود اما در استان فارس و جنوب کشور این بیماری نتوانست خللی در تولید و انتقال برق و انرژی ایجاد کند و واحدهای صنعتی نیز در این مدت افزایش تقاضای برق برای تولید داشته اند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی