[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

نمی‌توانم جواب‌گوی نهادهای نظارتی باشم، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل باشگاه قشقایی درباره انصراف تیمش از لیگ برتر فوتبال بانوان گفت: قوانینی که در شیراز هست با کل کشور متفاوت است.
هفته پنجم لیگ برتر فوتبال بانوان یک حاشیه داشت. تیم قشقایی شیراز که مربی و بازیکنانش مدتی است از بی مهری مسئولان ناراحت هستند، از رقابت برابر تیم پالایش گاز ایلام انصراف دادند.
نجف پور مدیرعامل باشگاه قشقایی در خصوص علت انصراف این تیم از بازی اظهار داشت: قبل از اینکه به بحث بانوان ورود کنیم، مسئولان اعلام کردند هر نوع حمایتی که از دست ما بربیاید انجام می‌دهیم؛ اما وقتی وارد مسابقات شدیم حتی تلفن‌ها هم دیگر پاسخ داده نشد.
ندا روستا، مربی تیم هم پیش از این مشکل خوابگاه بازیکنان را مطرح کرده بود که خالدی، معاون امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس در این خصوص اظهار کرد: ما خوابگاه برای تیم هماهنگ کردیم. خوابگاه آموزش و پرورش را به هیچ عنوان نمی‌دادند که هم من و هم مدیر کل صحبت کردیم و شبی 70 تومان هم برای آنها تخفیف گرفتیم.
در ادامه نجف پور به رادیو ورزش عنوان کرد: خوابگاه را ما خودمان اجاره کردیم. اجاره‌های آن را پرداخت کردیم و قیمت تخفیف هم از قبل گرفته بودیم. طبق روال اداری خالدی هم برای بحث خوابگاه تماس گرفته بود؛ در صورتی که ما از قبل تخفیف را گرفته بودیم و اصلاً‌ نیازی به تماس او نبود. حمایت زمانی است که خوابگاه را در اختیار بگذارند، نه اینکه بابت آن پول دریافت کنند. قوانینی که در شیراز هست با کل کشور متفاوت است.
خالدی، معاون امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس نیز گفت: تیم قشقایی شیراز تیم حرفه ای است و نمی‌توانیم به آن کمک کنیم؛ چراکه اعتبارات بانوان شناسه دارد و بعداً‌ نمی‌توانیم جواب‌گوی نهادهای نظارتی و بازرسی باشیم. من تابع سیاست‌های اداره کل هستم. الان به من می‌گویند 50 میلیون بده تا ما برویم؛ من واقعاً می‌توانم 50 میلیون به آنها پرداخت کنم؟! به نجف پور گفتم انصراف بدهید؛ مگر من معاون امور ورزش بانوان نیستم؟ خودم پاسخ‌گو خواهم بود. مدیرعامل باشگاه قشقایی اضافه کرد: هیئت فوتبال جلسه حضوری داشتیم و در این جلسه گفتند نمی‌توانیم تیم داری را بپذیریم؛ چراکه هیئت منابعی ندارد که بخواهد تیم داری کند. اگر اداره کل واقعاً‌ می‌تواند این کار را کند، چرا انجام نمی‌دهد؟

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی