[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

شیوه‌های مدیریتی با روش‌های علمی همگام شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: جاری سازی مدل تعالی در این سازمان با هدف همگام کردن شیوه‌های مدیریتی با روش‌های علمی و به منظور ارائه بهتر خدمات به ذی نفعان صورت گرفته است.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، حسین پژمان در جلسه افتتاحیه ارزیابی جایزه ملی تعالی سازمانی در سطح تندیس بلورین ابراز کرد: کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان فارس چهار سال به صورت مستمر، منظم، پویا، فعالانه و کاملاً مسئولانه تعالی سازمانی را پیگیری کردند.
وی تصریح کرد: در حال حاضر همکاران من با دانش تعالی سازمانی نه تنها کاملاً آشنا شدند، بلکه در سطوح مختلف سازمانی کلیدواژه‌های اصلی شامل اکشن پلن، گانت چارت، استراتژی، مأموریت و چشم انداز جاری سازی شده است.
پژمان با اشاره به اینکه جاری سازی مدل تعالی در مجموعه دولتی و به طور خاص در عرصه وسیع کشاورزی استان فارس کاری بسیار سخت است، اظهار کرد: این استان بیش از ۱۲۲ هزار کیلومتر مربع و بالغ بر ۲۸۰ هزار بهره بردار را شامل می‌شود.
او با بیان اینکه تغییرات اقلیمی تأثیر زیادی بر بخش کشاورزی و برنامه ریزی در این بخش دارد، بیان کرد: مدیریت این بخش به تبحر خاصی نیاز دارد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، نیروهای متخصص، فرهیخته، توانمند و باتجربه را سرمایه این سازمان دانست و افزود: کسب رتبه‌های برتر کشوری در بسیاری از تولیدات کشاورزی نتیجه تلاش این کارکنان و کشاورزان باتجربه استان فارس است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی