[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

روی خوش اشتغال ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عبدالرضا قاسم پور از برگزاری هشتمین آزمون استخدامی در روزهای 11 و 12 دی ماه، با هدف استخدام نیرو در 17 دستگاه اجرایی استان فارس خبر داد و عنوان کرد: 32196 نفر برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده اند که از این تعداد 1691 نفر در دستگاه‌ها استخدام می‌شوند.
وی بیان کرد: این آزمون در ۱۳ شهرستان شیراز اقلید، ارسنجان، جهرم، داراب، فیروزآباد، فسا، کازرون، لارستان، ممسنی، مرودشت، نی ریز و لامرد برگزار خواهد شد.
به گفته معاون استاندار فارس، اداره کل آموزش و پرورش استان فارس، بانک توسعه تعاون، پست بانک، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، اداره کل بهزیستی استان، اداره کل پزشکی قانونی استان، اداره کل ثبت اسناد و املاک استان، اداره کل حفاظت محیط زیست استان، اداره کل دامپزشکی استان، سازمان قضائی نیروهای مسلح، اداره کل استاندارد استان، اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، اداره کل هواشناسی استان، اداره کل فرودگاه‌های استان، اداره کل جهاد کشاورزی استان، استانداری و اداره کل ورزش و جوانان استان از جمله دستگاه‌هایی هستند که نیروهای پذیرفته شده در این آزمون را جذب خواهند کرد.
وی همچنین یادآور شد: در این آزمون 100 نیرو با هدف استخدام در فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تازه تأسیس استان استخدام خواهند شد.
قاسم پور با اشاره به مصوبات چهل و دومین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و رشد فزاینده بیماری کووید 19 در کشور و اعمال محدودیت‌ها در اکثر استان‌ها، گفت: مقرر شد تاریخ برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی به روزهای پنجشنبه و جمعه 11 و 12 دی 99 تغییر یابد و این آزمون‌ها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی