[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

معرفی ۲۱۸ طرح گردشگری به بانک‌های عامل در شیراز، روزنامه شیراز نوین

فرماندار شیراز با اشاره به معرفی ۲۱۸ طرح در حوزه گردشگری و میراث فرهنگی، به سیستم بانکی شهرستان خبر داد و گفت: سیستم بانکی موظف است رسیدگی و تعیین تکلیف طرح‌های ارائه شده و معرفی نماینده ویژه برای این مهم را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهد.
محمدرضا امیری در نهمین نشست کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان شیراز، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره درگذشتگان شبکه بانکی این شهرستان در ایام شیوع ویروس کرونا، از ارائه ۱۱ هزار و ۵۴۲ پرونده جمعاً به مبلغ سه هزار و پانصد و شصت میلیارد ریال به سیستم بانکی شهرستان توسط دستگاه‌های اجرایی شیراز خبر داد. 
به گزارش ایسنا به نقل از فرمانداری شیراز، امیری خاطرنشان کرد: طبق گزارش‌های ارائه شده از سوی دستگاه‌های اجرایی، از مجموع پرونده‌های ارائه شده از ابتدای اجرای این طرح تاکنون، تعداد ۷۶۴۶ پرونده به مبلغ دو هزار و ۲۸۴میلیارد ریال پرداخت نهایی شده است و تعداد ۳۶۵۶ پرونده به مبلغ هزار و ۱۸۳ میلیارد ریال درحال پرداخت است که با احتساب مبالغ ذکر شده، تعداد ۳۰ هزار فرصت شغلی مورد حمایت این طرح قرار گرفته است‌.
فرماندار شیراز ضمن یادآوری نقش مؤثر بانک‌ها در مدیریت مشکلات پدیدآمده ناشی از بیماری کرونا و افزایش تاب آوری اصناف آسیب دیده، بر ضرورت مشارکت فعال بانک‌ها در اجرای طرح اعطای تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا تأکید کرد.
امیری بار دیگر بر ضرورت احیای واحدهای غیرفعال و آسیب دیده از کرونا تأکید و اضافه کرد: خوشبختانه تسهیلات ویژه باشگاه‌ها و طرح‌های ورزشی خسارت دیده از شیوع کرونا ابلاغ شده که متقاضیان واجد شرایط می‌توانند موضوع را از اداره ورزش و جوانان پیگیری کنند.
فرماندار شهرستان شیراز همچنین ضمن قدردانی از زحمات پرسنل بانک‌ها، بر ضرورت فعال تر شدن کمیته وصول مطالبات بانکی نیز تأکید کرد و خواستار همکاری بیش از پیش دستگاه‌های اجرایی در این خصوص شد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی