[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۳
  • دوره جدید

بازدید معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر از سامانه سنم در فارس، روزنامه شیراز نوین

معاون هماهنگی توزیع به همراه مدیرکل دفتر هوشمندسازی و فناوری‌های نوین شرکت توانیر با سفر به استان فارس و شهرستان فیروزآباد از روند اجرای سامانه نظارت مکانیزه در این شهرستان بازدید به عمل آورد. مهندس رخشانی مهر در طی این سفر از نزدیک در جریان نحوه فعالیت این سامانه و عملکرد آن و همچنین تأثیرات مثبت این طرح در تسریع روند امور نظارتی توزیع برق قرار گرفت. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس با مطلوب توصیف کردن روند استقرار سامانه نظارت مکانیزه در مدیریت‌های تابعه این شرکت در سطح استان فارس گفت: راه‌اندازی سامانه نظارت مکانیزه با قابلیت نظارت آنلاین بر اجرای طرح‌ها می‌تواند در بهبود عملکرد ناظران تأثیر خوبی داشته باشد. 
احمدرضا خسروی افزود: رویکردی که در شرکت مدنظر قرار داده‌ایم، حرکت به سمت مکانیزه کردن امور است که راه اندازی سیستم شاخص مکانیزه نظارت می‌تواند تا حد زیادی ما را در دستیابی به هدفمان یاری رساند. این مقام مسئول خاطرنشان کرد: این سامانه همچنین می‌تواند تأثیر مهمی در ارتقای وضعیت کیفی طراحی و نظارت داشته باشد.
 در ادامه این بازدید، مدیرکل دفتر هوشمندسازی و فناوری‌های نوین شرکت توانیر نیز با پیشرو خواندن شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در زمینه سامانه نظارت مکانیزه در کشور، اظهار داشت: در جریان این بازدید مشاهده شد که این شرکت توانسته در زمینه نظارت آنلاین به پیشرفت‌های خوبی دست یابد که بی تردید برای صنعت توزیع برق استان و کشور می‌تواند بسیار مفید واقع شود. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی