[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۳
  • دوره جدید

پرونده سارقان با ۴۱ فقره سرقت بسته شد، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی شهرستان «آباده» از دستگیری 2 سارق حرفه‌ای اماکن خصوصی و کشف 41 فقره سرقت خبر داد. سرهنگ «سیدابوالفضل مسعودی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر بیان کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت متوالی از ساختمان‌های نیمه کاره، مزارع و باغات در سطح شهرستان «آباده»، دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.
وی افزود: مأموران انتظامی با انجام کارهای فنی و تخصصی و گشت زنی‌های محسوس و نامحسوس، موفق شدند در این خصوص 2 نفر که با همدستی هم اقدام به سرقت می‌کردند را شناسایی و در یک عملیات ضربتی آنها را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی «آباده» خاطرنشان کرد: سارقان در بازجویی اولیه و مواجه شدن با ادله و مستندات پلیس به 41 فقره سرقت از اماکن خصوصی، معابر، مزارع و باغات اقرار کردند.
سرهنگ «مسعودی» با بیان اینکه در این خصوص 2 نفر مال خر نیز شناسایی و دستگیر شدند، گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقادیری لوازم مسروقه شامل 400 متر کابل و سیم برق، 100 عدد انواع شیرآلات، 2 عدد جعبه آچار و ابزار آلات، 2 دستگاه موتور یخچال، 40 متر لوله آب و فاضلاب، 10 عدد سنگ دستگاه فرز، 2 عدد کپسول گاز، 3 دستگاه بخاری برقی، 2 دستگاه دوچرخه، 2 دستگاه اجاق گاز، یک دستگاه کنتور برق و... کشف شد. این مقام انتظامی با بیان اینکه کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد کرده‌اند، گفت: هر 4 نفر سارق و مال خر برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی