[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

کشف پیام رمز از درخواست چلوکباب! ، روزنامه شیراز نوین

یک شهروند شیرازی با پلیس 110 تماس گرفت و با شیوه ای خاص مشکلش را عنوان و از پلیس درخواست کمک کرد. خانمی در شیراز با مرکز 110 پلیس استان فارس تماس گرفته و اعلام می‌دارد: «سلام، ببخشید بیرون بر؟ چلوکباب می‌خواهم با نوشابه!»، کاربر 110 اعلام می‌کند: «شما با 110 تماس گرفته اید و چلوکباب می‌خواهید؟!»
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه خبری پلیس فارس، در ادامه این تماس تلفنی، امدادخواه (خانم مدنظر) می‌گوید: «بله، بله، از دیشب تا حالا چیزی نخورده ام و گشنه ام.» کاربر پاسخ می‌دهد: «آیا شما نمی‌توانید صحبت کنید و فرد دیگری در کنار شماست؟» امدادخواه پاسخ می‌دهد: «بله، بله». در این لحظه کاربر پلیس 110 که متوجه موضوع می‌شود، از او می‌پرسد: «متوجه شدم، مشخصات و آدرس را بفرمایید» و فرد امدادخواه نیز آدرس خود را اعلام می‌کند. در پایان کاربر 110 از امدادخواه سؤال می‌کند که «خانم چند نفر هستند، با عدد اعلام کنید. مسلح به سلاح سرد یا گرم هستند؟» و پاسخ می‌شنود که « نه، نه من خیلی گرسنه هستم، فقط سریع بفرستید.» کاربر 110 به امدادخواه اعلام می‌کند: «بسیار خوب، منتظر باشید.» مراتب به سرعت به کلانتری حوزه استحفاظی آن محل اعلام شده و اکیپی از مأموران انتظامی جهت بررسی موضوع اعزام می‌شوند.
مأموران در بررسی‌های اولیه متوجه بروز اختلاف خانوادگی شدید بین خانم تماس گیرنده با شوهرش می‌شوند و با تکمیل صورت جلسه، اقدامات بعدی را برای معرفی این افراد به مرکز مشاوره و مددکاری معاونت اجتماعی برای حل مشکلشان انجام می‌دهند. در بررسی‌های بعدی مشخص می‌شود که خانم تماس گیرنده با تلفن 110، به دلیل ترس و واهمه از شوهرش به این شیوه با تلفن 110 تماس می‌گیرد و پلیس را به یاری می‌طلبد. نیروی انتظامی همواره در مسیر خدمت رسانی به مردم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرده است و این موضوع به شیوه‌های مختلف به اثبات رسیده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی