[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۱
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه: تیم ملی جایی نیست که به بازیکن از صفر آموزش دهیم ، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران اعتقاد دارد این تیم، جایی برای آموزش اصول فوتسال به بازیکنان نیست و آنها باید در لیگ به اندازه کافی آبدیده شوند.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، محمد ناظم‌الشریعه درباره کیفیت مسابقات لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: تیم‌ها و بازیکنان حدود ۱۰ ماه دور از بازی بودند، اما خدا را شکر باشگاه‌های قدرتمند و مربیان کاربلدی داریم. نمی‌خواهم بگویم کیفیت بازیکنان قابل قبول نبوده است، اما انتظار دارم شرایط خیلی بهتر شود.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا تاکنون بازیکنی توجه او را جلب کرده است یا خیر، تصریح کرد: با سه بازی نمی‌توان درباره کیفیت بازیکنان قضاوت کرد، اما بازیکنی چون مراد ناظری تاکنون شش گل در دو بازی زده است. همه بازیکنان را رصد می‌کنیم و حواس‌مان هست که چه اتفاقاتی می‌افتد.
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در مورد وضعیت بازیکنان جوان کشور که پتانسیل دعوت به این تیم را دارند، خاطرنشان کرد: درهای تیم ملی به روی همه باز است و بازیکن جوانی را که شرایط خوبی داشته باشد، دعوت خواهیم کرد. تاکنون همین کار را کردیم، اما بازیکن باید در لیگ آبدیده شود. تیم ملی جایی نیست که به بازیکن از صفر آموزش دهیم و بازی کردن بازیکنان در لیگ برتر خیلی مهم است.
ناظم‌الشریعه راجع به دیدارهای تدارکاتی تیم ملی گفت: تلاش می‌کنیم در بهمن، تورنمنتی با حضور سه یا چهار تیم در سالن صدرای شیراز داشته باشیم. این سالن در حال آماده‌سازی است و به‌زودی کارهای سیستم گرمایشی و سرمایشی و نیز نصب کفپوش سالن انجام خواهد شد. تیم‌هایی از اروپا و آسیا در این تورنمنت شرکت می‌کنند. به یک دیدار دوستانه در فیفا دی اسفند هم نیاز داریم و پیش از سفر به کویت به دنبال تدارک این مسابقه خواهیم بود.
وی درباره عدم پرداخت مطالبات مربیان تیم ملی، جدایی محمد هاشم‌زاده از کادر فنی و نیز اضافه شدن مربی جدید به این کادر بیان کرد: بارها در این باره صحبت کردیم. هاشم‌زاده به‌خاطر مسایل مالی از تیم ملی رفت و بقیه مربیان هم نیازهایی دارند. با بهاروند در این خصوص به صورت جدی صحبت کردیم و او قول پیگیری داد. باید هر روز پیگیر مسأله باشیم.
«این اتفاق خیلی بد است و بی‌احترامی محسوب می‌شود.»، سرمربی تیم ملی فوتسال ضمن بیان این جمله اظهار داشت: می‌دانیم شرایط فدراسیون فوتبال خیلی مشخص نیست، اما همه باید رعایت مسایل مختلف را بکنند. وقتی پول ندارند، دستیار دیگری نمی‌آید و اگر پول داشتند، هاشم‌زاده را نگه می‌داشتند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی