[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۹
  • دوره جدید

مدیرعامل پرسپولیس: کارها را به دور از هیجان پیش می‌بریم، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌گوید این باشگاه کارهای خود را به دور از هیجان پیش می‌برد.
جعفر سمیعی در مورد شرایط این روزهای سرخپوشان اظهار کرد: «به لطف خداوند متعال بعد از حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا، کارمان را با آرامش و به دور از هیجان‌های فوتبالی پیش می‌بریم. برنامه‌ریزی کاملی داریم و در دو بخش کوتاه‌مدت و بلندمدت مشغول فعالیت هستیم.» 
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: «بخش‌های مختلف داخل باشگاه بدون وقفه کارهای خود را دنبال می‌کنند. نیروی جوانی و نشاطی که از کار در پرسپولیس می‌گیریم، به ما کمک می‌کند تا سرعت انجام امور را افزایش دهیم و به دنبال آن هستیم تا بهترین نوع خدمات را در اختیار تیم قرار دهیم زیرا معتقدیم باید همیشه خیال هواداران راحت باشد. تا به حال، اوضاع به این شکل بوده و از این پس باید تلاش کنیم با همین شرایط کارها را پیش ببریم.» 
وی ادامه داد: «در همین مدت حدود ۵۰ روزی که به باشگاه پرسپولیس آمده‌ام، با چالش‌های زیادی مواجه شدیم و مسایل و حواشی زیادی رقم خورد ولی بدون کوچک‌ترین جنجالی، از تمام این مسایل عبور کردیم چون نگاه‌مان معطوف به آینده است. از این پس نیز، با همین منش و سیاست جلو می‌رویم. اعتقاد من و همکارانم این است که به جای حضور در حواشی، باید کار کنیم و با دستاوردهای بیشتر، از کنار حاشیه‌ها بگذریم. مطمئناً هواداران ما منتظر واکنش‌های احساسی مسئولان باشگاه در رسانه‌ها نیستند و فقط آرامش، پیشرفت و کسب افتخارات بیشتر برای‌شان اهمیت دارد زیرا با این فرمول می‌توانیم درون زمین حرف‌های‌مان را بزنیم.» 
سمیعی همچنین افزود: «تعامل خوبی میان تیم مدیریتی باشگاه و کادرفنی و بازیکنان دیده می‌شود. ما اصل را بر این موضوع بنا کرده‌ایم که بتوانیم بدون مشکل و با ایجاد هماهنگی کامل به سمت آینده قدم برداریم. تا امروز نیز، این اصل را رعایت کردیم. باید از این پس چنین رویه‌ای را حفظ کنیم تا طرفداران بدون استرس، فقط از تیم خود حمایت کنند. همین‌جا باید از هواداران پرشور پرسپولیس تقدیر و تشکر کنم زیرا با تمام وجودشان از تیم و باشگاه حمایت می‌کنند و با حضور آنها، ما هم برای انجام کارها دلگرم می‌شویم. امیدواریم که میلیون‌ها طرفدار پرسپولیس بدون توجه به حواشی و شایعات، اخبار صحیح و درست را از طریق رسانه‌های رسمی باشگاه دنبال کنند.» 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی