[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در فارس: ستاد روحانی به هیچ عنوان در بحث شوراها ورود نمی‌کند ، روزنامه شیراز نوین

گروه خبر- محمود شبان سروستانی 
عبدالحمید معافیان رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی با تأکید بر این که این ستاد به هیچ عنوان در بحث انتخابات شوراها ورود نمی کند، گفت: ستادهای شهرستانی نیز هیچگونه لیستی برای شوراها نمی‌دهند. 
وی تنها مسئول ساماندهی لیست نامزدهای اصلاح طلب را شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب عنوان کرد و تأکید داشت: که ستاد انتخابات روحانی تنها موضوع انتخابات ریاست جمهوری را دنبال می‌کند. 
معافیان با تأیید آغاز به‌کار ستاد استان فارس گفت: هنوز هیچ ابلاغی برای کسی صادر نکرده‌ایم. زیرا قرار بود روز هشتم اردیبهشت صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری اعلام شود ولی شورای نگهبان و وزارت کشور دیروز را برای اعلام اسامی و شروع فعالیت نامزدها و ستادها انتخاب کرد و در حال حاضر هم ما به ساماندهی کارهای ستادی مشغولیم. رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در فارس با بیان این که وظیفه ما به عنوان ستاد آقای روحانی ایجاد وفاق و همدلی و وحدت بین تشکل‌های همسو با دولت است، افزود: همه تشکل‌ها، ستادهای مردمی و حتی افرادی که در سال 92 در قالب ستاد روحانی فعالیت داشته‌اند تحت حمایت ستاد، هم جهت با هم و زیر یک چتر فعالیت خواهند داشت، ما بنا داریم که همه را مورد حمایت قرار دهیم تا هیچ کس و هیچ گروهی طرد نشود و هر کس که می‌خواهد برای انتخاب حسن روحانی فعالیت کند مورد حمایت ما خواهد بود. 
معافیان همچنین از برگزاری جلسه هماهنگی با مصطفی زارعی به عنوان مسئول ستاد مردمی روحانی در فارس خبر داد و گفت: وی عضو شورای سیاستگذاری ماست و لذا با ستاد حامیان مردمی کاملاً نزدیک و هماهنگ هستیم. 
کار صدا و سیما شایسته نبود
این فعال سیاسی اصلاح طلب در پاسخ به پرسش شیراز نوین در خصوص عدم پخش سخنرانی و مراسم افتتاحیه پروژه‌های بزرگ فارس به دست رئیس جمهور در شیراز تأکید کرد: این حرکت شایسته ای نبود زیرا هنگام حضور روحانی در شیراز هنوز هیچ لیستی اعلام نشده بود و تایید یا عدم تایید کسی مشخص نشده بود و ایشان هنوز رئیس جمهور این کشور هست، پخش نکردن سخنرانی رئیس جمهور هیچ توجیهی ندارد و صدا و سیما باید به وظیفه ذاتی خود عمل می‌کرد. 
معافیان افزود: در حالی که سخنرانی رئیس جمهور و خبر افتتاح یک پروژه بزرگ مردم را امیدوار می‌کند و موجب دلگرمی می‌شود عدم پخش از سوی صدا و سیما سؤال برانگیز است. رئیس ستاد روحانی در استان فارس با طرح این پرسش که در کجای دنیا سراغ دارید یک رئیس جمهور در حال سخنرانی باشد و گفته هایش از صدا و سیمای دولتی پخش نشود، تأکید کرد: همین روش‌های غلط است که موجب شده صدا و سیمای ما مخاطبینش را از دست داده و مردم برای پیگیری اخبار به رسانه هایی غیر از آن مراجعه می‌کنند و عملاً کسی به اخبار آنها توجه نمی‌کند. رئیس ستاد انتخابات روحانی در فارس با تأیید نقد و این که هر رسانه ای حق دارد نقاد باشد افزود: زیبنده است که صدا و سیما حامی نظام، دولت، مجلس و قوه قضائیه باشد و البته نقد هم انجام دهد. معافیان در ادامه با اشاره به استقبال مردم از فضای انتخابات گفت: فضای انتخابات و در واقع تنور انتخابات در کشور ما در هفته‌های آخر گرم می‌شود و التهابات و شور و هیجان مردم در هفته‌ها و روزهای آخر به اوج می‌رسد و بروز می‌کند اما شک نداشته باشید که انتخابات پرشوری خواهید داشت. 

امین زرشناس
۱۳۹۶/۰۲/۲۴

با درود بنده درخواست ایجاد ستادانتخاباتی در فروشگاه خودرا دارم تلفن 09305504742

سعیدی
۱۳۹۶/۰۲/۱۹

آماده قراردادن فروشگاه جهت ستاد

ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی