[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۹
  • دوره جدید

دیدار مدیرکل ثبت فارس با فرماندار ویژه لارستان ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس در جریان بازدید از اداره ثبت لارستان طی دیدارهای جداگانه با معاون استاندار و فرماندار ویژه و نیز رئیس دادگستری این شهرستان تسریع در مستند سازی و تسهیل در صدور اسناد مالکیت املاک و اراضی را اولویت اصلی این اداره کل برشمرد و بر ضرورت اجرای بهینه قانون جامع حدنگار تأکید نمود.
در این دیدارها سید مهدی هاشمی ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت سالگرد شهادت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی و ایام الله دهه بصیرت و میثاق با ولایت، تنها راه نیل به آرمان‌های امام راحل(ره) و انقلاب اسلامی را همسویی با فرامین مقام معظم رهبری و تأسی از ولایت برشمرد و افزود: در برهه کنونی بیش از هر زمان دیگری نیاز به همگامی با اهداف عالیه این نظام مقدس محسوس می‌باشد. 
وی تحولات عظیم ایجاد گردیده در شاخص‌های خدمت رسانی را ماحصل نگاه جهادی و اقدامات کارشناسی شده با محوریت سرعت بخشی به فرایندهای ثبتی برشمرد و با اشاره به ابلاغ سند تحول قضائی توسط رئیس قوه قضائیه آیت الله رئیسی، آن را با هدف ایجاد شفافیت و ضمانت بخشی به حسن اجرای قوانین و منبعث از عزم جزم دستگاه قضا و زیرمجموعه‌های آن در ارتقای نظم قضائی جامعه دانست.
همچنین مدیرکل ثبت فارس حرکت ادارات ثبت اسناد و املاک در جهت اجرای تکالیف مندرج در قانون جامع حدنگار با هدف مستندسازی املاک و اراضی و تعویض اسناد و نیز برنامه‌های ابلاغی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در مبحث اجرا و سرعت بخشی به مختومه نمودن پرونده‌های اجرایی را از مهم ترین اولویت‌های این اداره کل در راستای خدمات رسانی به مردم فهیم استان عنوان داشت. 
مدیرکل ثبت فارس تصریح نمود: با التفات به اینکه رضایتمندی جامعه از خدمات ادارات و سازمان‌ها مستلزم اندیشه جهادی و تحول در خدمات رسانی است، بر همین اساس تداوم در ارائه بهینه خدمات ثبتی را در دستور کار داریم. 
همچنین سید مهدی هاشمی ضمن استماع موارد مطروحه توسط معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در خصوص کمبودهای موجود در اداره ثبت این شهرستان قول مساعد مبنی بر حل این معضلات داد و خاطرنشان نمود: در مسیر خدمات رسانی مطلوب ثبتی به مردم تلاش خود را تداوم خواهیم بخشید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی