[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

پارک جنگلی نوید محمدی به پارک ورزش و سلامت تبدیل می‌شود، روزنامه شیراز نوین

جلسه مشترکی در شهرداری منطقه ۴ با حضور سیروس پاک فطرت، رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان و رستم زاده، شهردار منطقه ۴ و دیگر کارشناسان دو حوزه در خصوص پارک نوید محمدی برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، رستم زاده شهردار منطقه گفت: با توجه به دستور شهردار شیراز در خصوص احداث بوستان‌های ورزش و سلامت در مناطق ۱۱ گانه و دارا بودن شرایط و امکانات موجود در پارک هفت هکتاری نوید محمدی سعی خواهیم کرد با مشارکت کارشناسان تخصصی هیئت ورزش همگانی استان با افزودن امکانات جدید و به روز بستر لازم را جهت فراهم کردن این امر مهم مهیا کنیم.
وی تصریح کرد: با تعامل و همکاری منطقه ۴ با هیئت ورزش‌های همگانی استان سعی خواهیم کرد با تجهیز و فراهم کردن امکانات در پارک نوید این پارک به اولین پارک تخصصی ورزش‌های همگانی در محدوده منطقه ۴ و حتی شهر شیراز تبدیل شود.
رستم زاده با اعلام آمادگی هرچه بیشتر شهرداری منطقه ۴ در امر توسعه ورزش گفت: شهرداری منطقه ۴ در کنار ارائه خدمات با پرداخت به حوزه ورزش و سلامت با جدیت دنبال می‌شود و در برنامه کاری خود قرار خواهد داد. 
وی در خصوص نخستین پارک ورزش‌های همگانی در منطقه چهار نیز گفت: با تمام توان در کنار کارشناسان متخصص هیئت ورزش‌های همگانی تلاش خواهیم کرد این پارک با ‌‌نظر کارشناسان در سریع‌ترین زمان آماده و در اختیار شهروندان قرار گیرد. 
سیروس پاک فطرت ضمن تشکر از رویکرد شهرداری منطقه ۴ در امر ورزش گفت: با توجه به اهمیت توسعه ورزش‌های همگانی در سطح شهر در جهت سلامت و نشاط شهروندان آمادگی همکاری همه جانبه با منطقه ۴ در تبدیل شدن این پارک به اولین پارک تخصصی ورزش‌های همگانی در شهر شیراز را داریم.
 وی افزود: با برنامه ریزی‌های انجام شده توسط کارشناسان این هیئت و همکاری خوب منطقه، این پارک به یک پارک ویژه جهت ورزش‌های همگانی در شیراز تبدیل خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی