[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۴
  • دوره جدید

طرح مساعدت به دو تیم شیرازی به تصویب نهایی رسید ، روزنامه شیراز نوین

مصوبه شورای اسلامی شهر شیراز برای مساعدت به دو تیم فوتبال فجر شهید سپاسی و قشقایی شیراز، برای اجرا به شهرداری شیراز ابلاغ شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، اول دی‌ماه طرح جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز برای مساعدت به دو تیم فوتبال این شهر در لیگ دسته اول کشور، در صحن علنی این شورا به تصویب و دیروز 14 دی ماه پس از تأیید هیأت تطبیق، برای اجرا به شهرداری شیراز ابلاغ شد.
 بر اساس این مصوبه، شهرداری شیراز به هر كدام از تيم‌های فوتبال فجر شهيد سپاسی و قشقايی شيراز مبلغ 2 ميليارد و 500 ميليون ريال کمک خواهد کرد.
همچنین به ازای هر برد در بازی‌های داخل خانه 150 ميليون ريال و به ازای هر برد در بازی‌های خارج از خانه 300 ميليون ريال اهدا می‌شود.
دو تیم شیرازی در صورت صعود به ليگ برتر نیز هر كدام 5 ميليارد ريال از شورا و شهرداری شیراز پاداش خواهند گرفت.
گفتنی است تیم‌های فجر شهید سپاسی و شهدای قشقایی دو نماینده شیراز در لیگ دسته یک کشور هستند که با 18 تیم در حال برگزاری است.
با گذشت هفت هفته از این مسابقات، تیم فجر سپاسی با ۱۲ امتیاز در رده هفتم و قشقایی هم با پنج امتیاز در رتبه پانزدهم قرار دارد.
۱۸ تیم در جام آزادگان با انجام ۳۴ بازی به رقابت می‌پردازند و در پایان رقابت‌ها تیم‌های اول و دوم راهی لیگ برتر دوره بیست و یکم خواهند شد و دو تیم انتهای جدول نیز به دسته دوم سقوط می‌کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی