[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

خداحافظی تلخ قهرمان آسیا از دنیای کشتی، روزنامه شیراز نوین

پیمان یاراحمدی آزادکار عنوان دار تیم ملی و قهرمان آسیا با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود از دنیای قهرمانی کشتی خداحافظی کرد. به گزارش مهر، پیمان یاراحمدی قهرمان کشتی آزاد آسیا در اوج پختگی و در سن ۲۶ سالگی به دلیل بی توجهی‌ها تصمیم گرفت برای همیشه از دنیای قهرمانی خداحافظی کند. یاراحمدی درباره دلیل خداحافظی از دنیای قهرمانی گفت: بعد از سال‌ها خون‌جگر خوردن در کشتی، تحمل تمرینات پُر فشار، ماه‌ها دوری از خانواده و رنج کم کردن کیلوهای اضافی دیگر خسته شده‌ام و احساس پوچی می‌کنم.
وی با بیان اینکه از مدت هاست از وعده‌های پوچ خسته شده، خاطرنشان کرد: در تاریخ کشتی آزاد لرستان پس از غلام‌رضا محمدی، پُر افتخارترین آزادکار لرستانی هستم، اما این مسأله چه دردی از مشکلات زندگی‌ام را با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی دوا می‌کند و شاید برای هیچ مسئولی نیز مهم نباشد من در کشتی باشم یا خداحافظی کنم‌، چراکه گوش بسیاری از مسئولان از درد دل‌های امثال پیمان یاراحمدی پُر است.
متن خداحافظی پیمان یاراحمدی نیز به شرح زیر است:
«با سلام خدمت دوستان و همراهان عزیزم، بالاخره هر آغازی یک پایانی دارد، شاید نتوانستم به آن چیزی که دوست داشتم و متناسب با آن زحمت کشیده بودم برسم ولی نباید بی انصافی هم به خرج داد چون شرایط هم برایم مساعد نبود، زمانی که در اوج آمادگی بودم و در ذهن خودم زمانش فرا رسیده بود که به هدفم برسم با ضرب خوردگی سنگینی مواجه شدم که سه سال از بهترین تایمم را گرفت و سه سال تنها جنگیدم تا بتوانم به این مشکلم غلبه کنم، اما به هر حال الان دیگر می‌خواهم به این بازی دو سر باخت که نه منافع مالی برایم دارد و جز آسیب و رنج و زحمت چیز دیگری ندارد پایان بدهم و زندگی تازه ای و هدف تازه ای را از صفر شروع کنم.
امیدوارم که در مراحل بعدی زندگی هم به لطف محبت و دعاهای شما دوستان عزیز بتوانم سربلند باشم، «یا حق». مسعود اسماعیل پور دارنده ۲ مدال نقره و برنز جهان، قهرمان بازی‌های آسیایی، دارنده ۳ مدال طلا، یک نقره و یک برنز آسیا نیز به دلیل بی توجهی مسئولین دیروز با انتشار پیامی برای همیشه از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی