[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۴
  • دوره جدید

فرمانده نیروی هوافضای سپاه: هدف آمریکا تجزیه کشورهای منطقه است، روزنامه شیراز نوین

سردار حاجی زاده با بیان اینکه آمریکایی‌ها می‌خواهند کشورهای منطقه فاقد ارتش و نیروهای مسلح باشند، تأکید کرد: هدف آمریکا تجزیه کشورهای منطقه است.
به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار امیر علی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه یکشنبه شب در مراسم گرامیداشت سالگرد سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) برگزار شد، در سخنانی با اشاره به دلایل شهادت شهید سلیمانی بیان کرد: آمریکا بعد از جنگ جهانی دوم با کمترین هزینه و خسارت فاتح دنیا شد و به عنوان ابرقدرت تمام دنیا را مصادره کرد. 
وی ادامه داد: آمریکا در کل جهان ارتش خود را مستقر کرد؛ ارتش عظیمی در اروپا، آمریکای شمالی و جنوبی و ژاپن مستقر ساخت و حالا در منطقه مرکزی جهان که آنها آن را خاورمیانه خطاب می‌کنند، فرماندهی عظیمی به نام گروه تروریستی سنتکام را که هدف آن تجزیه کشورهای منطقه است، ایجاد کرده است. آنها می‌خواهند کشور‌های منطقه ما فاقد ارتش و نیرو‌های مسلح باشند و بدون سر باشند. فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به اینکه آمریکا راهبردها و سناریوهای خود را با هدف تسلط بر منطقه طراحی و عملیاتی کرده است، اظهار کرد: در جنگ جهانی 8 ساله ایران داخل مرز‌های خود با رژیم بعثی عراق می‌جنگید که درواقع نماینده 123 کشور جهان و برخوردار از حمایت ابرقدرت‌های غرب و شرق بود. اما امروز به لطف رشادت‌های حاج قاسم و شهدای مدافع حرم، اراده و گفتمان انقلاب اسلامی و مقاومت از مدیترانه تا دریای سرخ را تحت تأثیر اهداف راهبردی ما قرار داده است.
سردار حاجی زاده بیان کرد: مبارزه حاج قاسم در جنگ سوریه و عراق، مبارزه در اوج مظلومیت و تنهایی بود. در روز‌های اول که حاج قاسم را به دفاع از دیکتاتور محکوم می‌کردند و با ساده اندیشی، داعش و جریان تکفیر را مردم سوریه قلمداد می‌کردند، حاج قاسم دست از فرمان ولایت نکشید و در اوج مظلومیت و تهمت همراه با یارانش به کار خود مشغول بود و آنچه باعث شد او برجسته، ممتاز و متفاوت شود، ولایت پذیری محض او بود. حاج قاسم با عشق و علاقه چله جهاد گرفت و چهل سال مجاهدانه کار کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی