[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

منابع پروژه‌های ملی حق‌الناس است، روزنامه شیراز نوین

رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: هرگونه تأخیر در تکمیل پروژه آزادراه شیراز به اصفهان زیان به منافع ملی و بیت المال است. به گزارش شیرازنوین به نقل از مهر، حجت الاسلام سید کاظم موسوی در حاشیه بازدید پروژه آزادراه شیراز به اصفهان در نشستی با حضور پیمانکار این طرح ملی گفت: هرگونه تأخیر در تکمیل این طرح زیان به منافع ملی و بیت المال است و لازم است همه دستگاه‌های ذیربط موانع موجود بر سر راه تکمیل این طرح رفع نمایند.
وی با بیان اینکه این طرح به نسبت وسعت و بزرگی آن تعداد پرونده‌های کمی را در دستگاه قضائی ایجاد کرده است، گفت: همین تعداد پرونده‌های اندک نیز با هماهنگی‌های انجام شده در ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دادگستری استان در اسرع وقت تعیین تکلیف خواهد شد.
نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس در این نشست همچنین دستور تشکیل کارگروه بررسی پرونده‌های مرتبط با این طرح ملی را صادر و تأکید کرد: حمایت از تولید و جلوگیری از توقف پروژه‌های ملی و استانی از تأکیدات مکرر ریاست معظم قوه قضائیه است و ما در مجموعه قضائی استان همه تلاش خود را معطوف اجرای این امر کرده‌ایم.
وی همچنین از هماهنگی لازم با رؤسای حوزه‌های قضائی بیضا و کامفیروز در جهت تعیین تکلیف پرونده‌های مربوط به این پروژه در این دو حوزه قضائی خبر داد و افزود: با تسریع در اتخاذ تصمیم قانونی در خصوص این پرونده‌ها تلاش خواهیم کرد دین خود را در اجرای این پروژه ملی و حساس برای استان فارس و کشور که تأثیر بسزایی در حمل و نقل و توسعه اقتصادی استان دارد، ادا کنیم.
در این نشست همچنین معاون قضائی رئیس کل دادگستری استان فارس ضمن ارائه گزارشی از مشکلات قضائی پیمانکار این طرح ملی به تشریح راه کارهای رفع این مشکلات پرداخت.
گفتنی است پروژه ملی آزادراه شیراز- اصفهان، ۲۲۵ کیلومتر طول دارد که طولانی‌ترین آزادراه در حال ساخت کشور می‌باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی